in

1 milyon 220 bin TL ile 2 otomobilini babasının kuzeni ve eski sevgilisine kaptıran mağdur bayan, Müge Anlı’dan yardım istedi

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına çıkan Nalan Ülker, düştüğü aşk tuzağından ötürü binlerce lirasından olduğunu söyleyerek yardım istedi.

1 MİLYON 220 BİN TL VE İKİ OTOMOBİL

Programa mağdur olarak katılan Beylikdüzü’nde yaşayan 57 yaşındaki emekli hostes Nalan Ülker, babasından kalan mirasla birlikte 1 milyon 220 bin TL ve 2 arabasından olduğunu söyledi.

“BENİ EVLENECEĞİZ DİYE KANDIRIP DİĞERİYLE DÜĞÜN DAVETİYESİNİ YOLLADI”

Tüm mal varlığının elinden alındığını söyleyen bayan, gözyaşları içinde “Çok güç durumdayım. Ekmek dahi alamıyorum” derken başına gelenleri şöyle anlattı: “2015 yılında erkek arkadaşım Özkan’la tanıştım ve benden daima borç para almaya başladı. Bana daima ‘Biz 2019 yılında seninle evleneceğiz ya o vakit bunları hallederim’ dedi. Ben de inandım. Fakat adam gidip diğer birisiyle evlendi. Bana evlendiği gün davetiye gönderdi.”

“EVİME MASKELİ BİR ADAM GİRİP ELİMİ AYAĞIMI BAĞLADI”

Hayati tehlikesi olduğunu söyleyen Nalan Ülker, “15 Mart 2020’de meskenime girdiğimde kar maskeli bir adam beni içeri itti. Cebinden koli bandı çıkararak ellerimi ve ayaklarımı bağladı. Başıma da poşet geçirdi. Benim ziynet eşyalarımı yatak odama koyduğumu yalnızca Özkan biliyordu. Meskenime giren adam da direk yatak odamı girip altın bulmaya çalıştı” dedi.

Özkan Bey’le aşk yaşarken babasının kuzeni Birol Bey’in de kendisini dolandırdığını anlatan mağdur bayan, “Beni tabancayla tehdit etti. ‘Sen sevgiline kredi çektin bana niçin çekmiyorsun’ dedi. Ben de bankaya gidip 20 bin TL çekti. Borcu da hala ödemedi. Gözüm ameliyatlıyken ‘ben senin her şeyinle ilgileneceğim’ diyerek bana senet imzalattı” sözlerini kullandı.

ESKİ SEVGİLİ VE KUZEN SAVLARI YALANLADI

Kelam konusu savların odağındaki Özkan Beyefendi ise “Yalnızca gönül ilgim oldu, maddi çıkar elde etmedim” kelamlarıyla tezleri yalanladı. Nalan Hanım’ın kuzeni Birol Beyefendi de savları reddetti ve borçların ödendiğini söyledi. Kuzenine vekaletname veren Nalan Ülker’in kardeşleriyle de küs olduğu ortaya çıktı.

Süper Fırsatlar

Yazar Süper Fırsatlar

Güncel fırsatları ve haberleri sizler için derledik yayınladık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Koronaya yakalanan Wilma Elles’in yaşadığı dehşet, eski hastalığını nüksettirdi

Acun Ilıcalı, Exxen’deki iki projeyi Youtube’da yayınladı