in

11 yıllık eşinden boşanan Berdan Mardini’nin kelamları yine gündem oldu: Eşim ayaklarımı yıkar

Ünlü türkücü Berdan Mardini ve Fatoş Mardini 11 yıllık evliliğini tek celsede bitirdi. Çiftin avukatı yaptığı açıklamada “Evlilik birliğinin temelinden sarsılması sebebi ile taraflar ayrılma kararı alarak, mutabakatlı boşanma yoluyla evliliklerini sonlandırmışlardır” sözleri kullandı.

“EŞİM BANA HİZMET EDER”

Biten evliliğiyle magazin gündeminde konuşulmaya başlayan Berdan Mardini’nin yıllar evvel evliliğiyle ilgili söyledikleri yine konuşulmaya başlandı. Ünlü türkücü yıllar evvel Kıbrıs’ta bir konser vermiş ve sonrasında eşiyle kamera karşısına geçmişti. Alişan’ın o periyot söylediği “Eşimin terliğimi de ayağıma getirmesini beklerim” kelamlarına takviye veren Mardini, “Eşim yeri gelir ayağımı yıkar, yeri gelir terliğimi getirir. Bana hizmet eder” demişti.

11 YILLIK EVLİLİK BİTTİ

Evliliklerini bitiren çiftin avukatı hususla ilgili yaptığı açıklamada şu sözleri kullandı: “Ülkemizin pahalı sanatkarlarından müvekkilimiz Berdan Mardini’nin boşanma süreci ile ilgili bir kısım ulusal basın ve haber ajanslarında yapılan haberlere ait kamuoyuna açıklama yapma zarureti hasıl olmuştur. Taraflar ortasında evliliklerinin başlangıcında bulunan his ve niyet birliği vakitle yerini fikri çatışmaya bırakmış olup şiddetli geçimsizlik halinin doğması sebebiyle ortak hayat her iki taraf açısından da çekilemez hale gelmiştir. Evlilik birliğinin temelinden sarsılması sebebiyle taraflar ayrılma kararı almışlardır.

Taraflar boşanmanın mali ve sair sonuçları ile velayetin babada kalması konularında mutabık kalarak mutabakatlı boşanma yoluyla 29 Mart 2021 tarihinde evliliklerini sonlandırmışlardır. Bu süreçte müvekkilimiz hakkında toplumsal medya ve basın organlarında hakaret ve iftirada bulunan bireylerle ilgili yasal haklarımızı kullanacağımızı kıymetli bildiririz.”

Süper Fırsatlar

Yazar Süper Fırsatlar

Güncel fırsatları ve haberleri sizler için derledik yayınladık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

15 milyon abonesi bulunan Enes Batur’un YouTube’a görüntü yüklemesi yasaklandı

Uraz Kaygılaroğlu ile aşk yaşayan Berrak Tüzünataç: Aşk hayatım çok düzgün