in

4 ay evvel eşini kaybeden Yaşar Alptekin’den değişik evlilik çıkışı: Erkeğiz ve bayana muhtaçlığımız var

Bir devir Türkiye’nin en ünlü isimlerinden biri olan ve sonra maneviyata yönelerek renkli hayatına dair birçok şeyi geride bırakan Yaşar Alptekin, Demet Akalın ile Alişan‘ın Star TV’de yayınlanan programına konuk oldu. 21 yıl sonra tekrar evlendiği Nilgün Altınyay’ı 2 Aralık Çarşamba günü kaybeden Alptekin, evlilik çıkışıyla herkesi şaşırttı.

“KADINSIZ YAŞAYAMAYIZ”

Alişan’ın ‘Geçen geldiğinde kesin bir lisanla evlenmem diyordun artık fikirlerin değişmiş’ demesi üzerine açıklama yapan Alptekin, “Evliliği düşünüyorum lakin bu niyet müddetim ne kadar olur, bilemiyorum. Sonuçta erkeğiz ve bayana gereksinimimiz var. Biz erkekler bayansız yaşayamayız. Yemeğimi yapsın, çamaşırımı yıkasın diye değil… Bayan, erkeğin hayatına estetik katıyor” dedi.

“TESETTÜRLÜ OLMA KOŞULUM YOK”

Nasıl biriyle birlikte olmak istediğinden bahseden Alptekin, kelamlarına şöyle devam etti: “Motora binmeyi sevecek, gezmekten korkmayacak biri isterim. Tesettürlü olmasını isterim ancak koşulum değil. Büyük konuşmayayım lakin yabancı biri ile olmaz. Kültür farkı var. Türkiye’de bu kadar hoş bayan varken neden yabancıyla evleneyim?”

Nilgün Altınyay ve Yaşar Alptekin

Süper Fırsatlar

Yazar Süper Fırsatlar

Güncel fırsatları ve haberleri sizler için derledik yayınladık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Programlarıyla yıllara damga vuran Esra Ceyhan, değişimiyle yine gündem oldu

Hastanede koronavirüs tedavisi gören Ali Sunal’dan yüreklere su serpen haber geldi