in

ABD’li oyuncu Sharon Stone’dan çok konuşulacak itiraf: Büyükannem kapıyı kilitler büyükbabam bizi istismar ederdi

ABD’li oyuncu Sharon Stone, anılarının yer aldığı ‘The Beauty of Living Twice’ isimli kitapta, hayatının en can acılı öykülerini anlattı. Küçük yaşlarda büyükbabasının cinsel istismarına maruz kaldığını itiraf eden yıldız, büyükbabasının cenazesinde yaşadıklarını anlattı.

“ÖLDÜĞÜNE İNANMAK İÇİN TABUTUNU DÜRTTÜM”

Stone, büyükannesinin de kendisini, ablası Kelly’yi büyükbabalarıyla bir odaya kilitleyerek istismara taban hazırladığını ileri sürdü. Sharon Stone’un büyükbabası Clarence Lawson, ünlü yıldız 14 yaşındayken hayata veda etmişti. Stone, büyükbabasının öldüğünden emin olmak için tabutunda onu dürttüğünü söyledi. Stone, satırlarında büyükbabasının artık hayatta olmamasından ‘tuhaf bir tatmin duyduğunu’ da belirtti.

“ROL ARKADAŞIMLA BİRLİKTE OLMAK İÇİN ZORLADILAR”

Sharon Stone, daha evvel de kendisini şöhrete kavuşturan Temel İçgüdü (Basic Instinct) sinemasının üretimcileri ve direktörüyle ilgili misal şikayetlerde bulunmuştu. Stone, üretimci Harvey Weinstein’ın bayanlara yönelik tacizlerine karşı Hollywood’da başlatılan #metoo hareketine de katıldı. Sharon Stone, ismini vermediği bir yapımcının, sinemadaki rol arkadaşıyla gerçek hayatta da cinsel birliktelik yaşaması konusunda kendisine baskı yaptığını anlattı.

Süper Fırsatlar

Yazar Süper Fırsatlar

Güncel fırsatları ve haberleri sizler için derledik yayınladık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Berdan Mardini ve Fatoş Mardini 11 yıllık evliliğini bitirdi

15 milyon abonesi bulunan Enes Batur’un YouTube’a görüntü yüklemesi yasaklandı