in

Ahu Sungur’dan polemiğe girdiği takipçisine dikkat çeken ‘sevişmeli’ reaksiyon

İsmini Feriha Koydum ve O Hayat Benim dizileri ile herkesin tanıdığı ünlü oyuncu Ahu Sungur, toplumsal medya platformu Twitter üzerinden takipçisiyle kedi polemiğine girdi.

“BU HAYVANIN VEBALİNİ ALMAKTIR”

Ailesi ve kedileriyle birlikte fotoğrafını paylaşan Ahu Sungur’a bir takipçisinden, “Kısırlaştırma yapın mesken hayvanlarını çoğaltmayın çok istiyorsanız sokakta ölmek üzere olan bir sürü yavru var onları sahiplenebilirsiniz. Meskendeki hayvanı doğurtmak sokaktaki hayvanın vebalini almaktır.” halinde yorum geldi.

“KOCAMLA SEVİŞİP ÇOCUK DA YAPTIK”

Yorum üzerine sonlanan Sungur, “Sen kimsin de kedimin doğurması üzerinden sokaktaki hayvanın vebalini aldığımı yazıyorsun bana? Nereden bu bilgi? Kimsin sen? Sen beni neyle itham ediyorsun? Vebal ne demek biliyor musun sen?” paylaşımında bulundu. Tartışmanın daha da alevlenmesinin üzerine ünlü oyuncu, “Kocamla sevişip çocuk da yaptık o da üretime giriyor mu sanki? Mesela bunun için de hesap vermem gerekiyor mu? Ben sana gece kiminle seviştiğini soruyor muyum da sana kedimin çiftleştiği tekir sıkıntı oluyor?” kelamlarıyla reaksiyon gösterdi.

Süper Fırsatlar

Yazar Süper Fırsatlar

Güncel fırsatları ve haberleri sizler için derledik yayınladık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Özgür Demirtaş’ı keşfeden His Özaslan, alay konusu oldu

Kaan Tangöze, Acun Ilıcalı’ya açtığı davada uzman tarafından haklı bulundu