in

Aleyna Tilki, İşte Bu Benim Masalım dizisinden 2 milyon TL kazandı mı? Birinci defa karşılık verdi

İşte Benim Masalım dizisi ile oyunculuk mesleğine adım atan Aleyna Tilki, Cemal Can Canseven‘le başrolü paylaştığı diziden 2 milyon TL aldığı argümanlarıyla ilgili konuştu. Exxen’de yayınlanan dizisinden kazandığı sayısı açıklamaktan kaçınan Tilki, “Çocukken bu türlü sorulara yanıt veriyordum fakat artık abla oldum. Biraz ayıp geliyor bu türlü para konuşmak. Olabilir, gerçeklik hissesi var” dedi.

DEMET AKALIN, DİZİNİ ELEŞTİRMİŞTİ

Bir vakitler epey yakın olduğu bilinen Aleyna Tilki’yi rol aldığı dizi üzerinden tenkit yağmuruna tutan Demet Akalın, “Dünya starı olacağım dedi, yazık çocuk dizisinde oynuyor. Kimse bana takviye olmuyor demiş, biz dayanak olsak ne olacak? Bize kimse takviye olmadı. Ben birinci çıktığında ona çok takviye oldum. Dünya starı olacağım deyip 3 sene sonra çocuk dizinde başrol oldu” kelamlarıyla yerden yere vurmuştu.

ALEYNA’DAN DEMET AKALIN’A GÖNDERME

Bu kelamların hatırlatılması üzerine Tilki, Akalın’a üstü kapalı bir gönderme yaptı: “Çok dayanak gördüm, inanılmaz derecede… Sahiden yeterli işten, yeterli müzikten anlayan ve ne kadar başarılı bir takımla çalıştığımı kavrayabilecek birçok insan bana çok hoş dayanak verdi.”

Süper Fırsatlar

Yazar Süper Fırsatlar

Güncel fırsatları ve haberleri sizler için derledik yayınladık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cemal Can, Survivor All Star’a gidecek mi? Karşılık vermekte zorlandı

Sıhhat durumu berbata giden Seren Serengil, takipçilerinden yardım istedi