in

Babasını kaybeden Bige Önal, üvey ağabeyiyle neden görüşmediğini anlattı

FOX TV ekranlarında yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinde başrol oynayan Bige Önal, 16 martta babası Erhan Önal‘ı kaybetti. Babasının vefatının akabinde yavaş yavaş toparlanmaya başlayan Önal, evvelki gün bir arkadaşıyla Nişantaşı’nda görüntülendi. Çok hüzünlü olduğunu ve tabip randevusu için Nişantaşı’na geldiğini söyleyen oyuncu, üvey ağabeyiyle neden görüşmediğiyle ilgili de konuştu.

Uzun uzun konuşmaktan çekinen Bige Önal, “Çok konuşmak istemiyorum. Bugün doktora geldim arkadaşımla. Sıhhatim âlâ, daha güzel olacağım. Bugün affınızı rica ediyorum. Elimden geldiğince dikkat ediyorum sette de böyleyiz” tabirlerini kullandı.

“ABİMLE KARDEŞ ÜZERE OLAMADIK FAKAT ORTAMIZDA SORUN YOK”

Babasının vefatının akabinde tekrar ortaya çıkan üvey ağabeyi Patrick Mölzl ile neden görüşmediğiyle ilgili konuşan oyuncu, “Patrick ile yakın değiliz. Zira ben ağabeyimle 21 yaşımdayken tanıştım, o yaştan sonra abi kardeş üzere olunmuyor maalesef. Fakat ortamızda rastgele bir hasımlık yok. Büsbütün birlikte büyümemekle alakalı bir durum. Abim Almanya’da yaşadığı için o denli pek abi-kardeş üzere olamadık” dedi.

“SALGIN YÜZÜNDEN ALMANYA’DAN CENAZEYE GELEMEDİM”

Babasının vefatının akabinde Snob Magazin’e konuşan Mölzl ise “Babamı kaybettiğim için çok üzgünüm. Mevt haberini aldıktan sonra Türkiye’ye gelmek istedim lakin Covid-19 test sonucumun çıkması 24 saat sürdü. Bu da cenaze merasimini kaçırmam manasına geldi. Maalesef Covid-19 salgını yüzünden Almanya’dan Türkiye’ye gelemedim. Uçuş müsaadesi verilmedi” demişti.

Süper Fırsatlar

Yazar Süper Fırsatlar

Güncel fırsatları ve haberleri sizler için derledik yayınladık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hülya Avşar ve Deniz Çakır’ın 16 yıl evvelki halleri tekrar gündem oldu

Gözaltlarından operasyon geçiren Feridun Düzağaç’tan güldüren reaksiyon: Dayak yedim