in

Bahar Candan’ın yüzünü yaralayan kişi hür bırakıldı, Twitter’dan takviye bildirisi yağdı

Son olarak TV8 ekranlarında yayınlanan Doya Doya Moda programında yarışan Bahar Candan, Uludağ‘da arkadaşı Murat D. tarafından darbedildi. Murat D., tarafından yüzüne cep telefonuyla vurulan ve yanağına 10 dikiş atılan Candan bir müddet hastanede tedavi gördü.

YÜZÜNE 10 DİKİŞ ATILDI

Teze nazaran, Murat D. ve arkadaşlarıyla birlikte otele yerleşen Candan, geçen çarşamba akşamı, lobide biriyle konuşmaya başladı. Daha sonra odaya çıkan Candan’a, Murat D., “Neden diğeriyle konuşuyor, selam veriyorsun?” diyerek, reaksiyon gösterdi. Çift ortasında çıkan tartışma kısa müddette büyüdü. Tartışma sırasında Murat D., elindeki cep telefonuyla Bahar Candan’ın yüzüne vurdu. Yüzüne 10 dikiş atılan Candan, bir mühlet hastanede tedavi edildikten sonra taburcu edildi.

BAHAR’I YARALAYAN KİŞİ HÜR KALDI

Olayın akabinde otele giden Uludağ İlçe Jandarma gruplarınca gözaltına alınan Murat D., evvelki gün adliyeye sevk edildi. Murat D., çıkarıldığı mahkemece isimli denetim uygulamasıyla özgür bırakıldı.

TWITTER’DAN TAKVİYE YAĞDI

Murat D.’nin hür bırakılmasının akabinde Twitter’da yer yerinden oynadı. Binlerce toplumsal medya kullanıcısı “BaharCandanYalnızDeğildir” etiketiyle Murat D.’nin hür bırakılmasına reaksiyon gösterdi.

İşte Bahar Candan’a gelen takviye paylaşımları…

Süper Fırsatlar

Yazar Süper Fırsatlar

Güncel fırsatları ve haberleri sizler için derledik yayınladık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

62 yaşındaki Madonna kabak çiçeği üzere açıldı! İç çamaşırlı pozlarının her biri farklı bomba

Bir müddettir küs olan Demet Akalın ve Esra Balamir barıştı