in

Berdan Mardini ve Fatoş Mardini 11 yıllık evliliğini bitirdi

2010 yılında evlenen Berdan Mardini ile Fatoş Mardini çiftinin 11 yıllık evlilikleri sona erdi. Ünlü türkücü Mardini, avukatı Nezir Burak Beliktay aracılığıyla yazılı açıklama yaptı.

“ORTAK ÖMÜRLERİ ÇEKİLMEZ HALE GELDİ”

Berdan Mardini’nin avukatı tarafından yapılan açıklamada şu tabirlere yer verildi: “Ülkemizin pahalı sanatkarlarından müvekkilimiz Berdan Mardini’nin boşanma süreci ile ilgili bir kısım ulusal basın ve haber ajanslarında yapılan haberlere ait kamuoyuna açıklama yapma zarureti hasıl olmuştur. Taraflar ortasında evliliklerinin başlangıcında bulunan his ve fikir birliği vakitle yerini fikri çatışmaya bırakmış olup şiddetli geçimsizlik halinin doğması sebebiyle ortak ömür her iki taraf açısından da çekilemez hale gelmiştir. Evlilik birliğinin temelinden sarsılması sebebiyle taraflar ayrılma kararı almışlardır.”

ÇOCUKLAR BABADA KALACAK

“Taraflar boşanmanın mali ve sair sonuçları ile velayetin babada kalması konularında mutabık kalarak mutabakatlı boşanma yoluyla 29 Mart 2021 tarihinde evliliklerini sonlandırmışlardır. Bu süreçte müvekkilimiz hakkında toplumsal medya ve basın organlarında hakaret ve iftirada bulunan şahıslarla ilgili yasal haklarımızı kullanacağımızı değerli bildiririz.”

Mardini çiftinin Ezmira ve Miran isminde bir kız bir de erkek çocuğu var.

Süper Fırsatlar

Yazar Süper Fırsatlar

Güncel fırsatları ve haberleri sizler için derledik yayınladık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekrar Esra Erol tekrar hayrete düşüren olay! Bu defa ahlaksız itiraf programa damga vurdu

ABD’li oyuncu Sharon Stone’dan çok konuşulacak itiraf: Büyükannem kapıyı kilitler büyükbabam bizi istismar ederdi