in

Bircan Bali, Cüneyt Özdemir’i ‘aldatma’ savıyla açık açık tehdit etti

Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz’ın sunucuları Bircan Bali ve Seren Serengil, programlarını eleştiren Cüneyt Özdemir hakkında olay açıklamalarda bulundu.

“BENİ KENDİNE BULAŞTIRMA”

Cüneyt Özdemir’in eşini aldattığını ima edip akabinde tehdit eden Bali, “Cüneyt Özdemir uzaktan sallamayı sevdiği üzere ‘Deniz’i de çok seviyor. Deniz sana yetmiyor hayatın denizlerle dolu. Beni kendine bulaştırma. Magazin programlarını ötekileştireceğim diye magazin yapma, Sana hiç laf düşmezken bu işe girme. Yoksa seni Instagram’dan açıklama yapmak zorunda bırakırım. ” dedi.

“LOKASYON LOKASYON BİLİYORUZ NEREDE OLDUĞUNU”

Bircan Bali’nin kelamlarının üzerine açıkça konuşan Seren Serengil ise “Gülşen Bubikoğlu’nun kızıyla evliydi değil mi? Senin bize çok haberin geliyor aldattığına dair. Lakin biz o aileyi çok sevdiğimiz ve saydığımız için bugüne kadar çok dokunmadık.” formunda konuştu. Serengil’in çabucak akabinde Özdemir’in görüntülendiği yerler üzerine de konuşan Bali, “Lokasyon lokasyon biliyoruz nerelerde olduğunu. Nişantaşı’ydı herhalde.” diyerek kelamlarına ekleme yaptı.

Süper Fırsatlar

Yazar Süper Fırsatlar

Güncel fırsatları ve haberleri sizler için derledik yayınladık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeşilçam’ın usta oyuncusu Yılmaz Gözü pek ömrünü yitirdi

Kuaförde rahatsızlanan Demet Evgar, apar topar hastaneye kaldırıldı