in

Boyner ve Gratis'ten Kozmetikte Sevgililer Gününe Özel Kampanya

Türkiye’nin en çok tercih edilen markaları arasında yer alan Boyner ve Gratis, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel cazip kampanyalar düzenliyor. Boyner ve Gratis müşterilerini sevgililer gününde de memnun etmeye devam ediyor. Boyner, sevgililer gününe özel 6-14 Şubat tarihlerinde geçerli olmak üzere kozmetik kampanyası gerçekleştirirken, Gratis de 6-16 Şubat 2020 tarihleri arasında Gratis Kartlılara özel yüzde 50’ye varan indirim fırsatı sunuyor.

Boyner 2020 Sevgililer Günün Kampanyası

Boyner, Sevgililer Günü kampanyası kapsamında kozmetikte en çok tercih edilen markaların güzellik ve kişisel bakım ürünlerinde, saç bakım ürünlerinde, cilt yenileyici kremlerde, makyaj setlerinde ve parfümlerde sevgililer gününe özel indirim ve özel fırsatlar gerçekleştiriyor. 14 Şubat sevgililer gününe özel Boyner ve YKM mağazalarından 16 Şubat tarihine kadar yapılacak her 400 TL kozmetik alışverişine anında 100 TL indirim uygulanıyor. Bunun yanı sıra Hopi mobil ödeme ile yapanlar, bu büyük indirime ek olarak 100 TL değerinde Paracık kazanıyor.

Aralarında Diesel, Clinique, Calvin Klein, Bvlgari, Shiseido, Armani, Paco Rabanne, Burberyy, Carolina Herrera, Hugo Boss, Gucci, Tom Ford, Karl Lagerfeld gibi dünyaca ünlü markaların sayısız ürününü uzmanlar eşliğinde satın alma ve servis deneyimi hizmetiyle sunan Boyner, sevgililer gününü özel bir hediye ile renklendirmek isteyenleri mağazalarına bekliyor.

Gratis 2020 Sevgililer Günü Kampanyası

6 – 16 Şubat 2020 tarihleri arasında Gratis Mağazaları’nda geçerli olacak kampanya kapsamında,

  • Makyaj ürünlerinde,

  • Cilt bakım ürünlerinde,
  • Saç bakım ürünlerinde,
  • Loreal Paris ve Maybelline New York makyaj ürünlerinde,
  • Seçili ağız bakım ürünlerinde

müşterilere yüzde 50 indirim sunuluyor. Bunun yanı sıra Gratis’e özel duş jeli ve sabun ürünlerinde, seçili parfüm ürünlerinde, anne ve bebek ürünlerinde ve erkek bakım ürünlerde de yüzde 40 indirim fırsatı bulunuyor. Gratis’in 14 Şubat 2020 sevgililer gününe özel indirim kampanyaları arasında tüm oje markalarında 3 al 2 öde avantajı da devam ediyor. Kampanya 6 Şubat tarihinde başlayıp 16 Şubat tarihinde sona erecek.

Yazar Süper Fırsatlar

Güncel fırsatları ve haberleri sizler için derledik yayınladık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bonus Kart Şubat Ayında 1000 TL Kazandırıyor

Paraf Kart'tan Şubat Ayında Market ve Akaryakıt Harcamalarına 30 TL Hediye