in

Ceren Hindistan’dan gündem yaratacak açıklama: Eşimi müstehcen sinema izlerken yakaladım, beni gebeyken kemerle dövdü

Yıllar evvel rol aldığı dizilerle ismini duyuran ve uzun müddettir ekranlarda olmayan Ceren Hindistan boşandığı eski eşi Ümit Aslan hakkında bildiği her şeyi Instagram hesabından bir bir anlattı. Bir çocuk annesi Hindistan, eski eşinin etrafındakilere tüm masrafları karşıladığı hatta kendilerine limitsiz kredi kartı verdiğini söylediğini duyunca adeta çılgına döndü. “Doğrular bilinsin” diyen oyuncu, Instagram hesabından arka arda paylaşımlar yaptı.

“KARAKOLA GİTMİYİM DİYE HER ŞEYİMİ ALDILAR”

Eşini kendisini tekraren defa aldattığını söyleyen oyuncu, “En yakın arkadaşımla aldattı. Her seferinde da dayak yedim. Yerlerde sürüklendim. Beni konuta kapattılar kimliğimi ve telefonumu alarak karakola gitmeyeyim diye yanımda birilerini beklettiler” dedi.

Eşinin kendisine para verdiği üzere tezlerde bulunduğu lakin bu türlü bir şeyin olmadığını söyleyen Hindistan, “Bu adam evli olmadığını dair yemin etsin diye Kabe’ye götürdüm. Orada bile yemin etti evli olmadığına dair ancak evliydi” tabirlerini kullandı.

“EŞİMİ MÜSTEHCEN SİNEMA İZLERKEN YAKALADIM DİYE DAYAK YEDİM”

Evli bir adamdan gebe kaldığı için sıkıntı günler yaşadığını söyleyen Hindistan, “Gidecek hiçbir yerim olmadığı için tekraren affetmek zorunda kaldım. Ne meskenim vardı ne hesabımda param ne de kapısını çalacak bir ailem. Gel gelelim bir gün uyanıp mutfağa giderken müstehcen sinema izlerken çıplak halde yakaladığımda ne yapıyorsun dedim diye kemerle dayak yedim. Gecelikle koşup çıktım binadan. En yakın otele çıplak ayak koşarak gittim. 3 gün sistit oldum kan çıktı her yerimden. Üstelik 7 aylık hamileydim.”

Süper Fırsatlar

Yazar Süper Fırsatlar

Güncel fırsatları ve haberleri sizler için derledik yayınladık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vefat eden oyuncu Ayla Karaca, son seyahatine uğurlandı

Oyuncu İbrahim Çelikkol, başrol olduğu Doğduğun Mesken Kaderindir’den ayrılıyor