in

Çiğ Köfte Evi Bayiliği Alma Şartları Açıklandı

Türkiye’de her geçen gün giderek artan çiğ köfte tüketimiyle birlikte sektörün yeni firmaları arasında başarılı bir çizgi edinen Çiğ Köfte Evi, kurulduğu ve müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetlerine başladığı günden bu yana değişik mağaza konsepti ve iddialı ürünleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. 2015 yılından itibaren piyasadaki yerini sağlamlaştıran Çiğ Köfte Evi, kısa sürede hedeflerine ulaşarak ülke çapında ciddi bir büyüme kat etmiştir. Bayilerle birlikte büyümeyi hedefleyerek, sürdürülebilir ve karlı iş modelini hayata geçiren Çiğ Köfte Evi, ülkenin dört bir yanındaki bayilik almak isteyen iş ortaklarına çok cazip seçenekler sunmaktadır. Türkiye’de çiğ köfte sektörünün önde gelen temsilcilerinden biri olmaya en büyük aday gösterilen Çiğ Köfte Evi bayiliği alma şartları hakkında detaylı bilgileri haberimizde bulabilirsiniz.

Piyasada yeni yeni ağırlığını koyan bir marka olan Çiğ Köfte Evi’nin, yeni gelişim gösteren bir marka olmasından dolayı bayilik olan girişimcilere pek çok konuda kolaylık sağladığı görülmektedir. Siz de Çiğ Köfte Evi’nin bayiliğini almak istiyorsanız, açıklanan şartları yerine getirerek hem düşük sermayeyi kısa sürede amorti edebilir hem de kar yapmaya başlayabilirsiniz. Sektördeki pek çok rakibine kıyasla bayilik için başvuruda bulunan girişimcilerden bayilik ücreti almayan Çiğ Köfte Evi, bu sayede girişimcileri yani iş ortaklarını iş öncesinde büyük bir masraftan da kurtarmış olmasıyla dikkat çekmektedir.

Çiğ Köfte Evi Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Girişimciler tarafından en çok merak edilen Çiğ Köfte Evi bayilik başvurusuna geçmeden önce bayilik ile franchise sistemlerin arasındaki temel farklılıklardan kısaca bahsetmekte fayda bulunmaktadır. Bayilik bir firmanın ürettiği ürün ve malların satışını ve pazarlanmasını başka bir firma ya da girişimci tarafından yürütülmesi sistemidir. Öte yandan Franchise ise herhangi bir markanın sahibi, belli şartlar dahilinde ve belli bir maddi bedel karşılığında marka ismini girişimcilere kullandırması prensibine dayanmaktadır. İki sistem arasında girişimcilerin mutlaka bilmesi gereken temel farklılık; franchise sisteminde sadece ana firmanın ürünleri satılabilirken, bayilikte farklı markaların ürünleri de bir arada satılabilmektedir. Ayrıca Franchise sistemlerde standart tabela ve dekorasyonlar olurken, bayilikte böyle bir zorunluluk yoktur. Son olarak franchise sisteminde isim hakkı için girişimcilerin bedel ödemesi zorunluyken, bayilikte belirli bir ürün kotası bulunmaktadır.

Çiğ Köfte Evi bayiliği ya da franchise başvuruları ise internet sitesi üzerinde yer alan http://www.cigkofteevi.com/basvuru adresindeki başvuru formu doldurularak yapılabilmektedir. Bunun yanı sıra firmanın 444 97 23 numaralı telefon numarası üzerinden müşteri ilişkileri ve bayilik sistemi ekibi ile irtibata geçilerek de ön başvuru oluşturabilmek mümkündür.

Ayrıca sitemizden Mercedes Benz Mayıs ayına özel finansman kampanyası bilgilerine bakabilirsiniz.

Çiğ Köfte Evi Bayilik Kampanyası Hakkında Bilgi

Çiğ Köfte Evi markası, hedefleri ve büyüme planları doğrultusunda geniş çevrelere ulaşmak için her ayın ilk gününde yüzde 50 bedava kampanyası düzenlemektedir. Bununla birlikte firma bayileri müşterilerinin evine ve iş yerine kadar ücretsiz çiğ köfte paketi de servis etmektedir. Aynı zamanda Çiğ Köfte Evi markasının bayiliklerinde kullandığı dizayn ve dükkan konseptleri de oldukça dikkat çekici görüldüğü için müşterilerin dikkatini çekmeyi başarmaktadır.

Helal gıda sertifikası, ISO belgeleri ve daha pek çok sertifikaya sahip olan Çiğ Köfte Evi her geçen gün müşteri kitlesini hızlı bir şekilde artırarak hem kendisinin hem de bayilik alan girişimcilerin yüksek rakamlarda kar elde etmesini sağlamaya devam etmektedir. Cadde üzerlerinde açılacak dükkanların büyüklüğü ise en az 10 metre kare olmak zorundadır. Bayiliğini alan girişimcilere 500 kilo gram çiğ köfteyi de ücretsiz olarak vermektedir.

Yazıyı Beğendiniz mi ?

Süper Fırsatlar

Yazar Süper Fırsatlar

Güncel fırsatları ve haberleri sizler için derledik yayınladık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mercedes – Benz’den Mayıs Ayına Özel Finansman Kampanyası

Dünyaca Ünlü Otomobil Markalarının Mayıs Ayı Sonu Otomobil Kampanyaları