in

Damla Çakıroğlu kimdir? Melih Mahmutoğlu ile nişanlanan Damla Çakıroğlu hakkında bilgiler..

Damla Çakıroğlu, 6 Nisan tarihinde Melih Mahmutoğlu ile evlilik yolundaki birinci adımı attı. Ünlü çiftin nişan kurdelelerini Fenerbahçe Futbol Grubu Antrenörü Volkan Demirel kesti.

Demirel, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Kardeşlerim benim bu uzun, hoş, keyifli yolunuzun başında sizinle olduğum için, gülen yüzünüze tanıklık ettiğim ve sizi tanıdığım için çok memnunum.” sözlerini kullandı.

Nişan fotoğraflarının paylaşılması sonrasında Damla Çakıroğlu, toplumsal medyada gündem oldu. ‘Damla Çakıroğlu kimdir?’ sorusunun karşılığı araştırılmaya başlandı.

Pekala, Damla Çakıroğlu kimdir? İşte, Melih Mahmutoğlu ile nişanlanan Damla Çakıroğlu’nun hayatı hakkında bilgiler..

DAMLA ÇAKIROĞLU KİMDİR?

22 Haziran 1994 tarihinde dünyaya gelen Damla Çakıroğlu, Türk Telekom ekibinin eski koçu Merih Çakıroğlu’nun kızıdır.

Türkiye 20 yaş altı bayan ulusal voleybol kadrosunun da kaptanlığını yapan Çakıroğlu, Türkiye Voleybol Federasyonu Hoş Sanatlar ve Spor Lisesi’ni bitirdikten sonra 2011-12 döneminde, İBA TED Ankara Kolejliler ekibine transfer olmuş ve Türkiye Bayanlar Voleybol 1. Ligi’nde oynamaya başlamıştır.

2015 Yazında Eczacıbaşı Vitraya, 2017 yazında Fenerbahçe’ye transfer olan başarılı sportmen, 2011 Avrupa Gençlik Olimpik Oyunları bronz madalya, 2011 FIVB Girls Youth World Championship altın madalya, 2012 Genç Kızlar Avrupa Voleybol Şampiyonası altın madalya ve 2015 Bayanlar Avrupa Voleybol Ligi gümüş madalya kazanmıştır.

Süper Fırsatlar

Yazar Süper Fırsatlar

Güncel fırsatları ve haberleri sizler için derledik yayınladık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aşk adamı Casanova aslında hekimmiş

Kuşağı tükenen Toyu Kuşu Kırıkkale’de