in

Demet Akalın TikTok kurbanı oldu! Küçük kızı, canlı yayınını izlediği şahsa tam 7 bin TL gönderdi

Hafta içi her gün Star TV ekranlarında Alişan ile program sunan Demet Akalın, dün farklı bir olay yaşadı. 7 yaşındaki Hira, ailesinin telefonunu alarak TikTok’tan bir canlı yayın izlemeye başladı. Hira’yı gören TikTok fenomeni ise “Çiçek emojisine bas” diyerek kendisine para göndertti.

KREDİ KARTINDAN 7 BİN TL ÇEKİLDİ

Yaşadığı olaya toplumsal medya hesabından öfke kusan ünlü müzikçi, “Bütün anne ve babalar beni düzgün dinlesin. Bugün ben yayındayken Hira da ders ortasındayken TikTok’a giriyor ve bir kızın canlı yayınını açıyor. Kız ‘Bana çiçek gönder böcek gönder, teşekkür ederim Hira’ demiş. Ve kredi kartımdan 7 bin TL çekiliyor. TikTok fenomeniyle görüştüm ‘Bunun muhatabı Apple’ diyor. Apple’a başvurduk oradan geri dönüş yok. Bu resmen bir hırsızlık. Çocuklar bunlara maruz kalıyor hakikaten çok ayıp. Ne kadar ayıp ne kadar günah” dedi.

Akalın paylaşımında tüm anne ve babaları bu hususta dikkatli olması için de uyarmayı ihmal etmedi.

“BEN HİRA’DAN 30 KURUŞLUK BİR GÜL İSTEDİM SADECE”

Hira Kurt’un farkında olmadan para gönderdiği Özgür Balakar isimli fenomen de Instagram hesabından bahis hakkında açıklama yaparak şunları söyledi: “Ben canlı yayın yaparken birileri kıymetli ikramlar gönderdi. Profiline girdiğimde de Hira yazıyordu. Sonra bana onun Demet Akalın’ın kızı olduğunu söylediler. Biz de geçenlerde Demet Akalın’ın konutuna gitmiştik Hira’yı görmek için. Ben de onun olduğunu görünce teşekkür ederek Demet Akalın’ın kızı Hira isen bir tane gül gönder dedim. Gönderilen gül emojisinin fiyatı da 30 kuruş. O da gönderdi.”

“SOYGUNCU DENMESİNE KALBİM KIRILDI, PARYI GERİ GÖNDERİRİM”

“Burası bu türlü bir platform, biz bu armağanları zorla çekmiyoruz kimseden onlar gönderiyor. Bize soyguncu demen beni hakikaten çok kırdı. Parayı geri gönderirim Demet Abla. Sakin ol, sakinleş. Tek kederimiz para olsun.”

Fenomenin bu kelamlarına sonlanan Demet Akalın ise geri alacağı parayı çocuklar için kullanacağını ve bu mevzuyu avukatı aracılığıyla çözeceğini söyledi.

Süper Fırsatlar

Yazar Süper Fırsatlar

Güncel fırsatları ve haberleri sizler için derledik yayınladık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizimkiler ile tanınan oyuncu Atılay Uluışık, Teşkilat dizisinin takımına dahil oldu

Sevilen dizide nefes kesen sahne! Akın, Çukur’un oyununu bozdu