in

Dengelerin alt üst olduğu Çukur’da Vartolu ve Yamaç’ın büyük savaşı başladı

Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili, Nejat İşler, Damla Sönmez, İstek Kocaoğlu, Burak Dakak ve Perihan Savaş üzere isimlerin yer aldığı Çukur dizisi dün akşam yeni kısmıyla ekrana gelecek. Mayıs ayında final yapmaya hazırlanan dizide Amca Cumali’den ötürü Vartolu ve Yamaç ortasında büyük bir tansiyon yaşandı.

AMCA KOÇAVALI, VARTOLU’YU TEHDİT ETTİ

“BUGÜNE KADAR NASIL KORUNDUYSAK BUNDAN SONRA DA KORUNACAĞIZ”

Vartolu ise Yamaç’ın kendisini dinleyeceğini söyleyerek, “Bugüne kadar nasıl koruduysak bundan sonra da o denli koruyacağız. Yamaç’ın başı karıştırmıştır. Beni dinler onunla konuşurum. Yamaç benden daha fazla Çukur’u korumak ister. Yanılgısını fark edecektir” dedi.

VARTOLU YAMAÇ’I UYARDI

Final sahnesinde ise Vartolu, kardeşi Yamaç’ı babaları İdris Koçovalı’nın mezarı başında buldu. Yamaç’ı babası ile dertleşirken gören Vartolu Yamaç’ı üstü kapalı bir biçimde tehdit etse de maksadına ulaşamadı. Vartolu, “Bir tertip kuruldu. Şayet karşıysan bana karşısın demektir. Sonuçlarına katlanırsın” kelamlarıyla Yamaç’ı uyardı.

YAMAÇ ŞİİRLE CEVAP VERDİĞİ VARTOLU’YA MEYDAN OKUDU

Yamaç ise Vartolu’ya Cemal Süreya’nın “Kısa Türkiye Tarihi” şiirindeki mısralarla cevap verdi. Yamaç “Şelaleye düşmüştür zeytinin kısmı. Celaliyim. Celalisin. Celali” dizelerinde sonra “Ben celaliyim Vartolu. Haydi bakalım. Hodri meydan. Beni nerede bulacağını biliyorsun” diyerek Vartolu’ya meydan okudu.

Süper Fırsatlar

Yazar Süper Fırsatlar

Güncel fırsatları ve haberleri sizler için derledik yayınladık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Survivor 2021 yarışmacıları, tuvalet mükafatını kazanmak için kıyasıya uğraş etti

Yasak Elma’da senaryo tepetaklak oldu! Seyirciler ‘rüya’ tezini duyunca küplere bindi