in

Deniz dönemini açan Hazar Ergüçlü, bikinili pozlarıyla toplumsal medyayı salladı

Show TV’nin sevilen dizisi Alev Alev’de ‘Çiçek’ karakterini canlandıran genç oyuncu Hazar Ergüçlü, ailesini ziyaret için Kıbrıs’a gitti. Salgın nedeniyle uzun bir müddettir uzak kaldığı ailesi ile hasret gideren Ergüçlü, deniz dönemini açtı.

YÜZBİNLERCE BEĞENİ ALDI

Toplumsal medya platformu Instagram üzerinden bikinili pozlarını paylaşan ünlü oyuncu, kısa mühlet içinde yüzbinlerce beğeni aldı. Fit görünümü ile yaza hazır olduğunu gösteren Hazar Ergüçlü, toplumsal medyanın konuşulanları ortasına girdi.

“ONUR’DAN PROVOKATİF OLMAYI ÖĞRENİYORUM”

Öte yandan Hazar Ergüçlü, geçtiğimiz günlerde üç yıldır aşk yaşadığı direktör sevgilisi Onur Ünlü ile ilgili samimi açıklamalarda bulunmuştu. Ergüçlü’nün açıklaması şu biçimdeydi: “Onur’dan provokatif olmayı öğreniyorum. Seni daima anda tutuyor, hiç bırakmıyor. Olağan sohbet ederken o denli bir şey söyler ki aklında diğer bir şey varken konuşmak diye bir şey kelam konusu değildir. Tam olarak burada değilsen mevzuyu mutlaka kaçırırsın. Daima hazır ve burada olman gerekiyor. O provokatiflikle başa çıkabilmek acayip bir şey yani. Bir cümlede anlatacak olursam; onunla kendim olmayı ve bununla da gurur duymayı öğreniyorum.”

,

Süper Fırsatlar

Yazar Süper Fırsatlar

Güncel fırsatları ve haberleri sizler için derledik yayınladık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Programda kötüleşen Seren Serengil hastaneye kaldırıldı

Müge Anlı kaldırılacak mı? RTÜK Lideri Şahin, merak edilen soruya cevap verdi