in

Dünyaca ünlü müzikçi Jason Derulo’nun tuvalet sorusu yarışmacıları hem utandırdı hem güldürdü

TV8 ekranlarının büyük bir ilgiyle izlenen müsabaka programı Survivor 2021’in dün akşam yayınlanan 57. yeni kısmında yarışmacılar birleşme partisinde hem kurtlarını döktü hem de gerilim attı. Partide konser veren dünyaca ünlü star Jason Derulo harikulade bir sahne gösterisi ile sevilen müziklerini seslendirdi.

“LAVABOYA NEREYE GİDİYORSUNUZ?”

Konserden sonra yarışmacılarla bir ortaya gelen Derulo, en merak ettiği soruları sordu. Müzikçi, yarışmacılara banyo ve tuvalet muhtaçlıklarını nasıl giderdiklerini sordu. Bunun üzerine karşılık veren Aleyna ise “Her yere, ormana gidiyoruz” diyerek herkesi güldürdü.

“TUVALETTEN SONRA NEYLE TEMİZLENİYORSUNUZ?”

Meraklı sorularını sormaya devam eden müzikçi bunun üzerine “Peçete yok değil mi, yani yapraklarla mı temizleniyorsunuz?” diye sordu. Bunun üzerine karşılık veren yarışmacılar “Bazen evet, yaprakları kullanıyoruz” dedi.

Dominik’te olmaktan çok keyifli olduğunu lisana getiren dünyaca ünlü yıldız “Çocukluğumdan beri izlediğim bir gösteri ve beşerler vücutlarıyla bu türlü inanılmaz şeyler yaptığında daima etkileniyorum” dedi.

Süper Fırsatlar

Yazar Süper Fırsatlar

Güncel fırsatları ve haberleri sizler için derledik yayınladık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sadakatsiz’in 24. kısım fragmanı yayınlandı! Derin’in ortadan kaybolmasında Asya ve Volkan suçlanıyor

Mustafa Sandal’a nafaka davası açan Emina Jahovic, dava hakkında sessizliğini bozdu