in

Dünyaca Ünlü Otomobil Markalarının Mayıs Ayı Sonu Otomobil Kampanyaları

Koronavirüs salgını dolayısıyla durma noktasına gelen otomobil alım satımını hızlandırmak isteyen Türkiye’deki dünyaca ünlü otomotiv devleri harekete geçti. Dünyaca ünlü otomobil markaları arasında Ford, Toyota, Renault, Honda, Hyundai, Nisaan ve Isuzu gibi markaların yer aldığı otomobillerde müşterilere mayıs ayı sonuna özel kaçırılmayacak cazip fırsatlar sunuluyor. Türkiye’de vatandaşların en çok tercih ettiği ve en fazla satış rakamlarına ulaşan araç modellerinin bulunduğu markalar, sıfır faizli taşıt kredisi ve şimdi al 3 ay sonra öde fırsatları ile yaza yepyeni bir otomobille girmek isteyenler cazip teklifler sunuyor. Dünyaca ünlü otomobil markalarının mayıs ayı sonu güncel otomobil kampanyaları hakkında bilinmesi gereken tüm detayları haberimizin içeriğinde bulabilirsiniz.

Koronavirüs salgını dolayısıyla olumsuz etkilenen sektörler arasında otomobil sektörü de yer alıyor. Dünya Sağlık Örgütü’nün yeni tip koronavirüsü pandemi olarak ilan etmesinin ardından ülke sınırlarının kapatması, otomotiv dünyasında da tedarik krizini gündeme getirdi. Bu gelişmeyle birlikte mart ayından itibaren düşüş gösteren satış rakamlarını tekrar yukarı taşımak isteyen otomotiv sektörünün dünyaca ünlü dev markaları, yaz aylarına yepyeni bir otomobille giriş yapmak isteyen müşterilere özel kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Düşen satış rakamları ile mücadele eden otomotiv sektöründe ibrenin yeniden yukarı yönlü dönmesi amacıyla pek çok markanın yeni model otomobillerinde düşük faiz oranlı krediler ile esnek ödeme seçenekleri sundukları kampanyaları peş peşe duyurdukları biliniyor.

Kamu Bankalarından Yerli Üretime Destek Taşıt Kredisi Kampanyası

2019 yılının ikinci yarısı itibari ile Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank tarafından başlatılan anlaşmalı otomobil markalarının yerli üretim modelleri için 0.49 taşıt kredisi kampanyası, yeni otomobil sahibi olmak isteyen tüketiciler arasında büyük ilgi görmüş, bir anda artan talebe yetersiz stokla yakalanan markaların bu sefer de otomobil fiyatlarını yükselttikleri görülmüştü. Sıfır kilometre otomobil almak isteyen müşteriler, otomobil bayileri tarafından kendilerine uzun bekleme süreleri verilince çareyi ikinci el araçlarda aramış buradan artan taleple de ikinci el araç fiyatları yükselmişti. Piyasada yaşanan kargaşa sonrasında araç piyasası kızışırken hem sıfır hem de ikinci el araç fiyatları rekor seviyelere ulaştı.

Çiğ Köfte Evi bayiliği alma şartları açıklandı. Yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Otomobil Markalarından Mayıs Ayı Kampanyaları

Nisan ayında son derece sert bir düşüş yaşayan otomotiv sektörü yara sarmak adına birbiri ardına yeni kampanyalarını duyurmaya başladı. Mayıs ayı sonu taşıt kampanyaları arasında dikkat çeken Isuzu ticari araç modelleri için sıfır faizli taşıt kredisi kampanyası başlattığını duyurdu. Bir diğer ticari ve binek otomobil markası Ford da Mayıs 2020 kampanyası kapsamında satışa sunduğu pek çok otomobil modelinde düşük faizli taksitle araç satışı yapmaya başladı. Düşük faiz oranlarının yanı sıra müşterilerine esnek ödeme yöntemleri de sunan Ford, “Şimdi Al Eylül’de Öde” kampanyası ile taksit erteleme avantajı da sağlıyor.

Türkiye’de yüksek satış rakamlarına ulaşmayı hedefleyen dünyaca ünlü otomobil markalarından Skoad ise, en çok satan otomobil modelleri için yüzde 4 ile 9 arasında değişen oranlarda fiyat indirimi yapıyor. PSA grubuna geçiş yapıp Peugeot ile birleştikten sonra satış rakamlarını ciddi şekilde artırmaya başlayan Opel ise, Corsa, Astra, İnsignia ve Crossland gibi çok sayıda modeli için yüzde 0,99 faiz oranı ile taşıt finansmanı desteği sağlıyor. Citroen markalı otomobillerde de yüzde 0.79 faiz oranı ile şimdi al Eylü’de öde fırsatı ile 40 bin liraya kadar taşıt kredisi avantajı sunuluyor.

Türkiye’de üretimine devam edilen Honda Civic modelinde ise yüzde 0.49 kredi kampanyası dikkat çekiyor. Renault ise sadece Clio ve Megane Sedan modelleri için şimdi al Eylül ayında öde kampanyası ile düşük faizli ve esnek ödemeli taksitle otomobil satışı yapmaya devam ediyor.

Yazıyı Beğendiniz mi ?

Süper Fırsatlar

Yazar Süper Fırsatlar

Güncel fırsatları ve haberleri sizler için derledik yayınladık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çiğ Köfte Evi Bayiliği Alma Şartları Açıklandı

Emlak Konut’tan Hemen Teslim Gayrimenkul Projeleri