in

Emre Kınay hakkında skandal açıklama! Şiddet ve taciz argümanları ağızları açık bıraktı

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Ramo’da yer alan Emre Kınay hakkında Söylemezsem Olmaz programında bomba bir tez ortaya atıldı.

Canlı yayına telefonla bağlanan Eda Kaçar isimli bayan, Kınay ile evvel toplumsal medya üzerinden mesajlaştığını akabinde ise telefon üzerinden bağlantıya geçtiklerini söyledi. Üç ay boyunca ünlü oyuncu ile konuştuklarını kaydeden Kaçar, ”3 ay üzere bir mühlet konuştuk, her gün imajlı. Benim pazar günü doğum günüm vardı. Pazartesi günü manzaralı konuştuğumuzda doğum günümü kutlamak istediğini söyledi, ısrar etti. O gece gittim zira sabah seti vardı. Zati çok müsait bir insan değil. Gece gitmemin sebebi buydu planlı bir şey değil.” dedi.

“ALKOL İÇİYORDU, ŞİDDET GÖRDÜM”

Programda o gece gittiği Kınay’ın konutunda ortalarında bir şey geçmediğini kaydeden Eda Kaçar, “Eve doğum günümü kutlamak için gittim. Sakin konuşuyorduk, hiçbir şey yoktu ortada. Alkol içiyordu. Ruhsal olarak şiddet gördüm. Sakin sakin konuşurken telefonuma arkadaş kümelerinden iletiler geldi. Gereksiz reaksiyon gösterdi telefonumu falan istedi. Anlayamadım bir anda çok agresifleşti korktum. Sonra kelamlı hakaret ve kelamlı taciz etmeye başladı. Ben çıkmak istedim sonra o da meskenden kovdu.” tabirinde bulundu.

“DARP ETTİ, TACİZ ETTİ DERDİM”

Eda Kaçar, kelamlarını “Sosyal medyada olan paylaşımları, bayanlara yönelik farkındalıkları samimi geldi. Şayet mevzu haber olsaydı darp etti, taciz etti derdim. Bu türlü paylaşımlar yapıyor lakin hayatındaki bayanlara bu türlü davranıyor. Ben bunun duyulmasını istedim” biçiminde sonlandırdı. Öte yandan Kınay’dan bu savların akabinde rastgele bir bir açıklama gelmedi.

Süper Fırsatlar

Yazar Süper Fırsatlar

Güncel fırsatları ve haberleri sizler için derledik yayınladık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sibel Kekilli 13 yaşındaki halini paylaştı, fotoğraftan çok altına düştüğü not dikkat çekti

Dilan Çıtak, hoşluk salonunda atağa uğradı: 1 kişi ağır yaralı