in

Erikli’den Kaçırılmayacak BMW 320i ve iPhone 11 Çekiliş Kampanyası

Erikli’den 2020 yılına özel kaçırılmayacak çekiliş kampanyası devam ediyor. 1 Mayıs – 31 Ağustos 2020 tarihleri arasında Erikli kapaklarının altındaki şifreyi ad – soyad, adres ve doğum tarihi ile birlikte 4544’e kısa mesaj (SMS) olarak yollayan ya da erikli.com.tr adresindeki çekiliş katılım formunu dolduran müşteriler çekiliş kampanyasına katılım hakkı elde ediyor. Erikli’nin çekiliş kampanyasında muhteşem hediyeler yeni sahiplerini bekliyor. Belirtilen tarihler arasında kampanyaya katılım gösteren müşteriler BMW 320i, Apple iPhone 11 akıllı telefn ve Apple Airpods ile şarj kutusu kazanma şansına sahip oluyor. Erikli’nin muhteşem kampanyası hakkında detaylı bilgileri haberimizde bulabilirsiniz.

Erikli BMW 3.20 ve Apple iPhone akıllı telefon ve kulaklık ürün hediyeli çekilişi Mayıs, Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarında dört farklı dönemde gerçekleşecek. Her dönemde Erikli tarafından çekiliş sonucunda kazanan talihlilere verilecek hediyeler şu şekilde sıralandı:

 • 1 kişiye BMW 320i Sedan First Edition M Sport 4K 2020 Model Otomobil
 • 5 kişiye Apple iPhone 11 64 GB Cep Telefonu
 • 10 kişiye Apple AirPods ve Şarj Kutusu

Erikli’nin muhteşem hediyelerle düzenlediği kaçırılmayacak çekiliş kampanyası kapsamında toplamda 4 kişiye BMW 320i Sedan First Edition M Sport 4K 2020 model otomobil verilirken, kampanya süresi boyunca toplamda 20 kişi de Apple iPhone 11 64 GB Cep Telefonu kazanma şansına sahip olacak. Ayrıca Ağustos ayında sona erecek çekilişe kadar toplam 40 talihli de Apple AirPods ve Şarj Kutusu hediyesi almaya hak kazanacak. Erikli’nin kaçırılmayacak çekiliş kampanyası hakkında kampanya katılım koşulları da müşterilerin bilgisine sunuldu.

Ayrıca Emlak Konut’tan hemen teslim gayrimenkul projelerine yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Erikli BMW ve iPhone Hediyeli Çekiliş Kampanyası

Erikli Su ve Meşrubat San. ve Tic. A.Ş.(“Erikli”) tarafından MPİ’nin 11.02.2020 tarihli ve 58259698-255.01.02-E.1365 sayılı izni ile 4 dönem olarak düzenlenen bu kampanyada geçerli olan Erikli su ürünleri ve bu ürünler üzerinden alınan kampanya katılım hakları şu şekilde açıklandı:

 • Erikli Su 0,5 Litre ve Erikli 1,5 Litre için 1 çekiliş hakkı
 • Erikli Su 5 Litre için 2 çekiliş hakkı
 • Erikli Su 15 Litre ve Erikli Su 19 Litre için 4 çekiliş hakkı

Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde promosyonlu Erikli ürünlerinin herhangi birinden satın alan tüketiciler, ürün kapağı altında yer alan katılım şifresini ad, soyad, adres bilgileri ile birlikte kelime aralarında birer boşluk bırakarak tüm GSM operatörlerinden 4544 kampanya hattına eksiksiz kısa mesaj göndererek veya www.erikli.com.tr (ücretsiz) internet adresindeki forma şifre, ad, soyad, adres ve GSM no bilgilerini eksiksiz girerek çekilişe katılacaklardır. Kampanyaya katılırken şifre, ad, soyad bilgilerinden herhangi birini eksik yazan müşterilere çekiliş hakkı verilmeyeceği açıklandı.

Erikli Çekiliş Kampanyası Katılım Koşulları

 • Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.
 • Kısa mesaj ve internet katılımlarından aynı şifreye ait mükerrer katılımlar elenerek, ilk gönderilen şifreli katılım kabul edilecektir.
 • Kısa mesaj ile başarılı ya da hatalı tüm katılımlar KDV ve ÖİV dahil; Turkcell için 1 TL, Türk Telekom Mobil ve Vodafone için 0,65 TL olarak katılımcıya ücretlendirilir.
 • Ancak internet aracılığıyla erikli.com.tr’dan yapılan katılımlar ücretsizdir.
 • Erikli çekiliş kampanyası kapsamında tüm çekiliş süreci 4 dönem için ayrı ayrı olmak üzere sırasıyla; 09.06.2020, 09.07.2020, 12.08.2020 ve 10.09.2020 tarihlerinde saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.(“U2”) Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.

Yazar Süper Fırsatlar

Güncel fırsatları ve haberleri sizler için derledik yayınladık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Emlak Konut’tan Hemen Teslim Gayrimenkul Projeleri

Rüyada Kendinin Öldüğünü Görmek Ne Anlama Gelir? İslami Yorumu