in

Eşiyle farklı konutlarda yaşadığını söyleyen Fazıl Say’a bir çıkış da Zeynep Beşerler’den geldi

Sevilen oyuncu Zeynep Beşerler, kendisi üzere oyuncu kız kardeşi Derya Beşerler ve arkadaşlarıyla Armutlu’daki bir yerden çıkarken görüntülendi. Ayaküstü basın mensuplarıyla sohbet eden oyuncu merak edilen soruları yanıtladı.

“AYRI KONUTLARDA YAŞASAYDIM BOŞANMIŞ OLURDUM”

Muhabirlerle sohbet eden Beşerler’e Fazıl Say ve Ece Dağıstan’ın “Evlendikten sonra da başka konutlarda yaşıyoruz” açıklaması soruldu. Oyuncu mevzuyla ilgili “O vakit niçin evleniyoruz? Allah korusun o vakit boşanmış olurdum. Aile dediğin şey tıpkı çatı altında olmaktır. Yoksa ailenin bir manası var mı?” yorumunu yaptı.

Eşiyle başka konutlarda yaşadığını söyleyen Fazıl Say “İki mesken var demek günde iki sefer sevişiyoruz demek. Bir o konutta bir bu evde” demişti.

“OZAN’IN ŞİDDET SAVLARINI DOĞRULAMADIM”

Ozan İnanç’ın sevgilisi Deniz Bulutsuz‘a şiddet uyguladığı savı hakkında yaptığı “Ozan İtimat çok eski arkadaşımdır. Bu türlü bir canilik yapabileceğine inanmadım” açıklaması reaksiyon çeken ünlü oyuncu, kelamlarının yanlış anlaşıldığını söyledi: “Ben Ozan’ı savunmadım. Şayet bu türlü bir şey yapmışsa birinci ben karşı dururum dedim. Oradan aldı iş başını gitti. Mahkemeye taşınmış bir şey hakkında konuşmanın mantıklı olduğunu düşünmüyorum. Mahkemede ne sonuç çıkacak bekleyelim. Ona nazaran hepimiz cephemizi alalım.”

Kaynak: Hürriyet

Süper Fırsatlar

Yazar Süper Fırsatlar

Güncel fırsatları ve haberleri sizler için derledik yayınladık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mutluluklarına gölge düştü! Eşini aldattığı konuşulan Mert Fırat cephesinden açıklama geldi

Survivor sunucusu Murat Ceylan, yeni aşkını ilan etti