in

Eski model Senem Kuyucuoğlu’nun kız arkadaşıyla öpüşme pozu ortaya çıktı

2009 Türkiye Hoşu Senem Kuyucuoğlu, uyuşturucu husus kullanımı, cinsel yönelim kararı ve ömür biçiminden ötürü modellik mesleğini noktalamıştı. Uzun vakittir gündemde olmayan Kuyucuoğlu, sevgilisiyle verdiği pozdan ötürü yine isminden kelam ettirdi.

KIZ ARKADAŞIYLA DUDAK DUDAĞA

Eşcinsel olduğunu açıkladıktan sonra kendisi üzere model olan bir bayanla aşk yaşamaya başlayan Senem Kuyucuoğlu, pozuyla gündem oldu. 30 yaşındaki eski modelin kız arkadaşıyla öpüştüğü esnada çekilen bir fotoğrafı ortaya çıktı.

“CİNSEL EĞİLİMİMİ HERKESTEN UZAK YAŞADIM”

Senem Kuyucu konuk olduğu Katarsis X-TRA programında özel hayatı için “Yaptığım hiçbir şeyden utanmadım. Her şey benim hayatımın bir kesimiydi. Utandığım tek şey şu oldu, kalkıp reaksiyon vermem gereken anda o denli bir noktaya getirildim ki ağlamak zorunda kaldım, mağdur olmak zorunda kaldım. Kendime bunu yakıştıramadım. Cinsel eğilimim de dahil yaşadığım her şeyi insanlardan uzakta yaşamayı tercih ettim. Ama en yakın arkadaşım tarafından afişe edildim. Bu kadar şeyi saklayıp, bir anda kendimi odak noktası olarak buldum” demişti.

Süper Fırsatlar

Yazar Süper Fırsatlar

Güncel fırsatları ve haberleri sizler için derledik yayınladık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oyuncu ve seslendirme sanatkarı Kaya Akarsu ömrünü yitirdi

1 ay evvel anne olan Merve Özbey, doğum anını paylaştı