in

Falım Herkese Opet Yakıt Puan Hediye Ediyor

Sakız ve çiklet alanında faaliyet gösteren Falım, anlaşmalı satış noktalarından tek seferde yapılacak 5 TL’lik Falım ürünleri almaya, 10 TL değerinde Opet yakıt puan hediye ediyor. 5 TL’lik Falım ürünleri alacak herkesin katılım sağlayacağı kampanya 31 Temmuz 2020 tarihine kadar geçerli. Hediye edilen yakıt puanlar katılımcıların Opet Kartlarına yüklenecek ve Opet Akaryakıt istasyonlarında kullanılabilecek.

Falım Opet Yakıt Puan Kampanyasına Nasıl Katılırım?

31 Temmuz 2020 tarihine kadar belirtilmiş satış noktaları üzerinden tek fişte bulunmak üzere 5 TL ve üzerinde Falım ürünleri alan kimseler kampanyaya otomatik olarak katılım sağlayabilirler. Kampanyaya katılım sağlanması için Çek Kazan uygulaması kullanılmalıdır. Uygulama üzerinden kolay bir şekilde ilgili satış fişi ile birlikte hediye yakıt puanı kazanılmaktadır.

Çek Kazan Nedir?

Çek Kazan mobil uygulaması iOS ve Android cihazlarda çalışabilen ve çeşitli promosyon kampanyalarını hedef kitleye daha hızlı bir şekilde ulaştırmak için geliştirilmiş uygulamadır. Telefona yüklenen uygulama sayesinde katılmak istenen kampanya koşullarının sağlanması halinde satış fişinin fotoğrafı çekilerek sisteme yüklenir ve sistem fişi analiz ederek kampanya koşullarının yerine getirilmesini sağlar.

Söz konusu kampanya için 5 TL değerinde Falım ürünleri aldığınızı gösteren satış fişini uygulamaya yükleyerek, uygulama üzerinden yönlendirme yapılarak Opet Kart bilgilerinizi girerek hediye yakıt puanlarınızın karta yüklenmesini sağlayabilirsiniz.

Ayrıca sitemiz içerisinden Cornetto Mini Cooper 5 kapı kampanyası detaylarına bakabilirsiniz.

Falım Opet Yakıt Puan Kampanyası Şartları Nelerdir?

Falım Opet yakıt puan kampanyasına katılım sağlamak için şu şartların sağlanması gerekmektedir;

 • Kampanyaya son katılım tarihi 31 Temmuz 2020 tarihidir.
 • İlgili tarihe kadar belirlenen satış noktalarından tek seferde, tek fişte olmak üzere 5 TL üzerinde Falım ürünlerinden alınması halinde katılım sağlanabilmektedir. Katılım sağlamak için Çek Kazan uygulaması kullanılmalıdır.
 • Tek bir fiş ile tek katılım sağlanmaktadır. Her kişi kampanyaya sadece 2 kez katılım sağlayabilir.
 • Kampanyanın geçerli olduğu satış noktaları; Tüm Çağdaş Marketler, Altunbilekler Marketler, Acem Marketler, Groseri Marketler, Ideal Marketler  Onur Özen Marketler, Şehzade Marketler, Başdaş Marketler, Tahtakale Marketler, Özkuruşlar Marketler, Kim Marketler, Gün Marketler, Toptan Gross Marketler, Yunus Marketler, Dev Gross Marketler, Essen Kardeşler Marketler, İyaş AVM Marketler, Soykan Marketler, Başgimpa Marketler, Oğulmar Marketler, Sakmar Marketler, Bizim Marketler, Bildirici Marketler, Gülmar Marketler, Kibaroğlu Marketler, Ankamar Marketler, Halil Pakdemir Marketler, Altun Marketler, Alp Marketler, Bahar AVM Marketler, Günkaylar Marketler, Çelikkayalar Marketler, Soy Marketler, Şekerciler Marketler, Afta Marketler, Gimat Gross Marketler, Yiğido Marketler, Besler Marketler, Efe Gross Marketler, Ergün Gıda Marketler, Esmer Marketler, Alkid Marketler, Obak Marketler, Zogo Marketler, Atakum Marketler, Dostlar Marketler, Öztürk Marketler, Barış Marketler, Aydınlı Marketler, Sampa Marketler, Damla Marketler, Mimar Sinan Marketler’de geçerlidir.
 • Kampanyaya 18 yaşından küçükler katılamaz.
 • Katılım koşulları yerine getirildiği durumda hediye yakıt puanlar, katılım tarihinden 10 gün içerisinde ilgili Opet Kart’a yüklenecektir.
 • Yüklenen yakıt puanlar 90 gün (3 ay) içerisinde tüm Opet Akaryakıt İstasyonlarında kullanılabilir. İlgili süre içerisinde kullanılmayan yakıt puanlar otomatik olarak silinecektir.
 • Yakıt puanları kullanmak için en az 1 TL’lik benzin ya da otogaz almak gerekmektedir.
 • Yakıt puanlarının yüklenmesi için Opet Kart’ın aktif olması gerekmektedir. Aktive edilmemiş kartlar için yükleme yapılamayacaktır. Kartı aktive etmek için müşteri hizmetlerinden ya da Opet internet sitesi kanalları kullanılabilir.
 • Kazanılan puanlar sadece yakıt alımlarında geçerlidir.
 • Kazanılan puanlar nakde çevrilmez, başkalarına devredilmez ya da farklı amaçlar için kullanılmaz.
 • Eksik kart bilgisine sahip olan kimselerin puanları yüklenmeyecektir.
 • Kampanya Türkiye sınırları içindeki Opet istasyonlarında geçerlidir.
Süper Fırsatlar

Yazar Süper Fırsatlar

Güncel fırsatları ve haberleri sizler için derledik yayınladık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cornetto Mini Cooper 5 Kapı Kampanyası Başladı

Garnier Coloration'dan 20 TL Değerinde English Home Hediye Çeki!