in

Fenomen Alp Kılınç, kendisine tazminat davası açan Hande Erçel’e bazlama ortası cips yiyerek reaksiyon gösterdi

Hande Erçel, toplumsal medya hesabından geçtiğimiz yıl bir fotoğrafını paylaşıp “Bazlama surat” diyen toplumsal medya fenomeni Lütfü Alp Kılınç’ı savcılığa şikayet etmişti. Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülen davada karar çıkmış, mahkeme ‘hakaret’ cürmünü işlediği gerekçesiyle Lütfü Alp Kılınç’a 109 gün isimli para cezası vermiş ve günlüğü 20 TL’den 2 bin 180 TL ödemesine karar verilmişti.

HANDE İKİNCİ KERE DAVA AÇTI

Sabah’ta yer alan habere nazaran; Para cezasına fenomene olan sonu dinmeyen Hande Erçel, bu sefer de Kılınç hakkında 15 bin liralık tazminat davası açtı. Davanın duruşması İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi’nde görüldü. Mahkeme heyeti, toplumsal medya fenomeni Lütfü Alp Kılınç’ın manevi tazminatını karşılayabileceğine dair ekonomik durumunun araştırılmasını istedi.

BAZLAMA ORTASI CİPS YİYİP GÖNDERME YAPTI

Hakkında ikinci sefer dava açılan fenomen ise toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla oyuncuyu maksat aldı. “Bazlama surat” dediği için davalık olan fenomen bazlama ortası cips yiyerek oyuncuya gönderme yaptı. 15 bin TL’lik tazminat davasına reaksiyon gösteren fenomen, “Gerçekten kâfi artık. Meskende yiyecek ekmek yok. Peynir alamıyorum peynirli cips alıp onu yiyorum. 15 bin lirayı ne yapacaksın? Benimle bağlantı kurmaya mı çalışıyorsun? Bana mı aşıksın?” dedi.

Süper Fırsatlar

Yazar Süper Fırsatlar

Güncel fırsatları ve haberleri sizler için derledik yayınladık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hayalleri gerçek oldu! Oyuncu Tolga Karel, 80 dolarla başladığı işte iki şirket birden kurdu

İstenmeyen gelin Hande Erçel, sevgilisinin ailesinden veto yedi