in

Firarda 10 çocuk sahibi olan Galip Öztürk’ün, taşıyıcı annelere 216 bin Euro ödediği ortaya çıktı

Türkiye’de cinayete azmettirme kabahatinden müebbet mahpus cezası alınca ülkeden kaçan Metro Turizm’in firari işvereni Galip Öztürk, Gürcistan‘ın Batum kentine yerleşmişti. Uzun vakit sonra firarda sahip olduğu 10 çocukla gündeme gelen Öztürk’ün eşi, mevzuyla ilgili Bild Gazetesi‘ne açıklama yaptı.

İKİ ÜLKEDEN VATANDAŞLIK ALMAYI PLANLIYOR

Öztürk’ün 23 yaşındaki Rus eşi Christina Öztürk’ün paylaştığı bilgiye nazaran, firari işveren taşıyıcı annelere çocuk başı 24 bin Euro ödedi. Kendisinden olan 6 yaşındaki kızı Victoria’yı ve taşıyıcı annelerden olma 10 çocukla keyifli aile pozları veren Christina, geniş aile olmayı sevdiklerini lisana getirdi. Rus eş, evvelki eşinden 9 çocuğu daha bulunan Galip Öztürk’ün Gürcistan ya da Rusya’dan vatandaşlık almayı planladığını da söyledi.

“HER ŞEY BENİM KONTROLÜMDE”

Eşinin çok çocuk istediğini lakin kendisinin bunu yapamayacağını lisana getiren Christina Öztürk, çocukların dadılar eşliğinde büyütüldüğünü söyleyerek, “Programları ben belirliyorum. Her şey benim denetimimde. Dadıların hangi çocuğu, neyi, ne vakit, hangi ölçülerde vereceğini anlatıyorum. Onlardan raporlar alıyorum.” dedi.

Yazıyı Beğendiniz mi ?

Süper Fırsatlar

Yazar Süper Fırsatlar

Güncel fırsatları ve haberleri sizler için derledik yayınladık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABD Hazine Bakanı Yellen’dan “Bitcoin” uyarısı: Spekülatif ve verimsiz

Son dakika… Sağlık Bakanı Koca açıkladı! İşte il il haftalık vaka sayıları