in

Fox TV’nin tezli dizisi Baraj final yapıyor

Biran Damla Yılmaz, Burak Yörük, Feyyaz Duman ve Gizem Karaca’nın başrollerini paylaştığı Baraj dizisinin final tarihi muhakkak oldu.

TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine nazaran, Fox TV’de yayınlanan ve başrollerini Türkan Şoray ile Tarık Akan’ın oynadığı birebir isimli sinema sinemasından yola çıkılarak çekilen Baraj 39. kısımda final yapacak.

BARAJ DİZİSİ KONUSU

1977 üretimli, başrollerinde Türkan Şoray ve Tarık Akan’ın oynadığı “Baraj” isimli sinemanın dizi uyarlaması olarak izleyici karşısına çıkan üretimde Nazım’ın (Feyyaz Duman), internette bir arkadaşlık sitesinde Irmak’la (Biran Damla Yılmaz) tanışma kıssası husus alınıyor. Birbirlerini hiç görmemiş olma durumu, Irmak’ın fotoğrafını göndermesiyle değişir.

Irmak’ın çok hoş ve kendinden genç olduğunu düşünen Nazım yüzündeki yara yüzünden kendi fotoğrafını göndermeye çekinir ve Irmak’ın ısrarı ve onu kaybetme kaygısından ötürü Nazım, baraj inşaatına İstanbul’un renkli hayatından sürgün gönderilmiş, güzel ve çapkın bir genç olan Tarık’ın (Burak Yörük) fotoğrafını gönderir. Irmak’ın fotoğraftaki Tarık’ı beğenmesi ve sürpriz bir biçimde baraja gelmesi işleri karıştıracaktır.

Süper Fırsatlar

Yazar Süper Fırsatlar

Güncel fırsatları ve haberleri sizler için derledik yayınladık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Müzikçi Ege’nin büyük şansızlığı: Koronavirüse yakalandı, bedeninde kitle tespit edildi, kaldığı otelde yangın çıktı

Özge Özpirinçci’nin ünlü isimlerle kutladığı doğum günü partisini polis bastı