in

Hadise ismine geçersiz açıp kendisini taklit eden kişiyi mahkemeye veriyor

Son periyodun tanınan uygulamaları ortasında gösterilen Clubhouse’dan arka arda açılan uydurma hesaplar üzerinden yaşanan dolandırıcılık hadiseleriyle ilgili haberler gelmeye başladı.

“SOHBET ETMİŞ, MÜZİK BİLE SÖYLEMİŞ”

Clubhouse sahtekarlarının amaçlarından biri de Hadise oldu. İsmine geçersiz hesap açıp beşerlerle konuşan bir kişinin olduğunu söyleyen ünlü müzikçi, toplumsal medya platformu Instagram üzerinden açıklama yaptı. Yaşadığı bu olay karşısında tüzel süreçleri başlatacağını kaydeden Hadise, şunları kaydetti: “Dün akşam hiçbir halde içinde bulunmadığım bir platform olan Clubhouse’da benim adımla açılmış bir hesap, benim sesimi taklit ederek benmiş üzere beşerlerle konuşmuş, sohbet etmiş, hatta müzik bile söylemiş. Pazartesi günü bahis ile ilgili tüzel süreçleri başlatacağımızın bilinmesini istiyorum.”

MAKYAJSIZ FOTOĞRAF DAVETİ

Öte yandan Kaan Yıldırım ile bağlantısı devam eden Hadise, geçtiğimiz haftalarda başlattığı makyajsız fotoğraf paylaşma akımı ile gündeme gelmişti. Doğal hoşluğunu “Makyajsız pazartesi” etiketi ile paylaşan ünlü müzikçi, takipçilerine de “Sana benzemeyen ne varsa sil gitsin! Sen gerçek sensen güzelsin” kelamlarıyla davette bulunmuştu.

Süper Fırsatlar

Yazar Süper Fırsatlar

Güncel fırsatları ve haberleri sizler için derledik yayınladık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gören tanımakta zahmet çekiyor! Doğuş’un eski halinden eser kalmadı

İbrahim Çelikkol, Doğduğun Konut Kaderindir dizisine veda ediyor