in

Halkbank 2 – 3 ve 6 Ay Ödemesiz Taşıt – Konut ve İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Türkiye’nin önde gelen kamu banklarından Halkbank, mayıs ayı sonu itibarıyla bankalardan taşıt, ihtiyaç ve konut kredisi kullanmak isteyen vatandaşlara yönelik çok avantajlı kredi kampanyasını başlattığını duyurdu. Mayıs ayının sonuna kadar geçerli olacağı belirtilen avantajlı ve esnek ödemeli kredi kampanyası kapsamında; konut kredisi taşıt kredisi kullanacaklara 2 ay, konut kredisi çekeceklere 3 ay ve ihtiyaç kredisi kullanacak müşterilere de 6 ay taksit ödemesiz finansman desteği sunulduğu açıklandı. Halkbank güncel kredi kampanyaları ve uygulanan faiz oranları hakkında bilinmesi gereken tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Tüm dünyayı etkisi altına aldığı gibi Türkiye’de de hem sosyal hem de ticari yaşamı adeta felce uğratan koronavirüs salgını dolayısıyla kamu bankaları vatandaşların ihtiyaçlarına yönelik cazip kredi kampanyaları uygulamaya devam ediyor. Türkiye’de milyonlarca ticari ve bireysel müşterisi bulunan devlet bankalarından Halkbank da mevcut kredi kampanyalarında güncelleme yapmasıyla dikkatleri üzerine çekti. Bankanın kurumsal internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, koronavirüs salgını sebebiyle işsiz kalan, işyeri faaliyetlerine ara vermek zorunda kalan veya benzeri sebeplerle ekonomik zorluk çeken vatandaşlar için tüm kredi ürünlerinde esnek ödeme seçenekleri devreye alındığı bildirildi.

Halkbank’tan Taşıt Kredilerinde 2 Ay Ertelemeli Ödeme Fırsatı

Hayallerindeki otomobile sahip olmak ya da bu yaza eski aramasını daha yeni modelle değiştirerek girmek isteyenlerin bir numaralı tercihi haline gelen Halkbank taşıt kredisi kampanyası kapsamında, mayıs ayının sonuna kadar kredi taksit ertelemesi avantajı sunuluyor. Bu kampanyadan yararlanarak Halkbank düşük faiz oranlı taşıt kredisi kullanacak banka müşterileri, kredi kullanımının ardından 2 ay süreli ödeme erteleme imkanından faydalanarak bütçelerine uygun ödeme planı oluşturabiliyorlar.

Halkbank’ın mayıs ayı taşıt kredisi bahar kampanyası kapsamında güncel olarak uygulanan faiz oranı yüzde 0.96 olarak belirlendi. Kamu bankaları arasında en avantajlı oranları barındıran Halkbank taşıt kredisinde geri ödemeler tüm bankalarda olduğu gibi standart olarak 60 ay vade seçeneği ile yapılıyor. Bunun yanı sıra Halkbank tarafından taşıt kredisi ödemelerinde kişiye özel esnek ödeme seçenekleri de sunuluyor.

Ayrıca Denizbank Ramazan Bayramına özel ihtiyaç kredisi kampanyası bilgilerine bakabilirsiniz.

Halkbank’tan Konut Kredilerinde 3 Ay Ertelemeli Ödeme Fırsatı

Yaz aylarında konut alım satımlarının hareketlendiği ve hız kazandığı dönemde Halkbank’tan avantajlı faiz oranıyla konut kredisi kullanıp hayallerindeki eve sahip olmak isteyen banka müşterilerine de çok özel fırsatlar sunuluyor. Sıfır ve ikinci el konut alımında finansman ihtiyacını Halkbank’tan karşılayan müşterilere kredi kullanımının ardından 3 ay süreli kredi taksit erteleme avantajı sunuluyor.

Halkbank’ın konut kredisi bahar kampanyasından yararlanarak finansman kullanacak olan banka müşterileri mayıs ayının son döneminde yüzde 0.94 güncel faiz oranından yararlanabiliyor. Bankanın sıfır ve ikinci el konut alımlarına özel olarak sunduğu bu düşük faiz oranlı konut finansmanında müşteriler kendi bütçelerine göre 60 ay, 120 ay ve 180 av vade seçeneklerinden dilediklerini tercih edebiliyor. Yine aynı şekilde Halkbank’a yapılacak konut kredisi geri ödemeleri de aylık eşit ödemeli, 3 aylık eşit ödemeli gibi esnek ödeme seçenekleri kullanılarak gerçekleştirilebilyor.

Halkbank’tan İhtiyaç Kredilerinde 6 Ay Ertelemeli Ödeme Fırsatı

Kamu bankaları tarafından ortak başlatılan Bireysel Temel İhtiyaç Kredisi Kampanyası kapsamında Halkbank müşterilerine 3 bin TL, 5 bin TL, 7 bin TL ve 10 bin TL limitlerinde 6 ay ödeme erteleme fırsatı bulunan ihtiyaç kredisi kullanım avantajı sunuyor. Bu krediden yararlanmak isteyen vatandaşların aylık hane halkı geliri 5 bin TL’nin altında olması gerekiyor.

Yazar Süper Fırsatlar

Güncel fırsatları ve haberleri sizler için derledik yayınladık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Denizbank Ramazan Bayramına Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası

ING Bank Faizsiz İhtiyaç Kredisi Kampanyası Detayları Açıklandı