in

Hande Yener’den dikkat çeken açıklama: Artık kanla beslenmiyorum

Ünlü müzikçi Hande Yener, evvelki gün Çırağan Sarayı’nda düzenlenen bir ödül merasimine katıldı. Gecede,’En Düzgün Pop Kadın’ ile ‘Yılın En Üslup Albümü’ mükafatı alan Yener, merasim öncesinde gazetecilerle konuştu. Doruktan tırnağa siyah deri kostümüyle dikkatleri üzerine çeken ünlü popçu, üslubu için “Önemli olan şık ve farklı olmak” yorumunda bulundu.

“ARTIK KANLA BESLENMİYORUM”

Meslektaşı Demet Akalın’la yaşadığı polemikli günleri özlediğini söyleyen ünlü müzikçi, “Artık kanla beslenmiyorum natürel bazen hepimizin tatlı şımarıklıkları oluyor, olmaz mı? İnsanız hepimizde var bu. Hoş, tatlı hengame ediyorduk. O günlerimizi makus hatırlamıyorum. İnsanları eğlendiriyorduk, bildirilerimiz komik oluyordu. O yüzden biraz akıl doluydu diye düşünüyorum. Bazen özlüyorum ancak yok bir daha olamaz, o denli bir ruhta değilim. Büsbütün sağlıklı yaşama geçtim.” dedi.

“KENDİMİ YARIŞTA HİSSETMİYORUM”

Eskisine nazaran değiştiğini de lisana getiren Hande Yener, “O vakitler heyecan ve hırs çok ön plandaydı, herkes sizi rakip üzere görüyor. Yükselince sizinle herkes yarışıyor, şu an kendimi o denli bir yarışta hissetmiyorum. ‘Tur olarak çok önde, tıp attım’ dermişim. Bu türlü bir mütevazı bir açıklama yapıp gidiyorum.” biçiminde konuştu.

Süper Fırsatlar

Yazar Süper Fırsatlar

Güncel fırsatları ve haberleri sizler için derledik yayınladık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İbo Show’un yeni kısım konukları muhakkak oldu! Sürpriz isimler seyircileri heyecanlandırdı

Barış Kılıç, Yasak Elma’ya geri döndü