in

Hayalleri gerçek oldu! Oyuncu Tolga Karel, 80 dolarla başladığı işte iki şirket birden kurdu

Yıllar evvel yayınlanan Yaprak Dökümü dizisiyle yıldızı parlayan Tolga Karel, 2016 yılında Sarah Scott ile evlenerek Amerika‘ya yerleşti. Sıhhat turizmiyle ilgili kurduğu şirketi iflas eden Karel, 2018 yılında aylık 8 bin dolar maaşla tır sürücülüğüne başladı.

80 DOLARLA BAŞLADIĞI İŞTE İŞVEREN OLDU

İşlerini büyüten Karel, artık de kendi şirketini kurdu. 3 gün evvel toplumsal medya hesabından paylaşım yaparak “Çok yakında şahane bir atılıma girmiş olacağım 80 dolarla başladığım bu serüvenin 2 yıl içinde hangi boyuta geldiğini heyecanımı her türlü zorluklara karşın tamamı alın terim ve öz sermayem ile oluşturduğum geleceği siz bedelli takipçilerim ve sevenlerimle paylaşmak istiyorum” demişti.

TIRLARINI PAYLAŞTI

Oyuncu bu paylaşımın akabinde bugün peş peşe paylaşımlar yaparak iki şirket kurduğunun muştusunu verdi. Aldığı tırlarının görüntüsünü yayınlayan oyuncu “Şirketlerim bu sene Allah nasip ederse büyüme, büyüdükçe manevi olarak küçülme yılı 2021” dedi.

İKİ ŞİRKET BİRDEN KURDU

Yapacağı işlerden bahseden Karel, kelamlarına şöyle devam etti: “Şirketlerimin biri nakliyat biri lojistik olarak çalışacak nasipse maksadım 2026’da 100 tırlık şirketimin Ceo’luğunu yapmak ben bu yola çıkarken bir kelamım vardı bilenler bilir ‘Çıraklığını yapmadığın için ustası olamazsın’ artık ustalık periyodunun de başındayım rabbim Yar ve yardımcım olsun.”

Süper Fırsatlar

Yazar Süper Fırsatlar

Güncel fırsatları ve haberleri sizler için derledik yayınladık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Art Sokaklar dizisinin setinde korona paniği! İki oyuncunun testi olumlu çıktı

Fenomen Alp Kılınç, kendisine tazminat davası açan Hande Erçel’e bazlama ortası cips yiyerek reaksiyon gösterdi