in

Hülya Gülşen, aksiyonun sürat kesmediği Ramo’ya transfer oldu

Show TV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Ramo, aksiyon dolu serüvenine sürat kesmeden devam ediyor. Takımına devir dönem yeni isimleri hail eden savlı imal, bu kere usta oyuncu Hülya Gülşen ile anlaştı.

DİZİDEKİ ROLÜ MUHAKKAK OLDU

Başrollerinde Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç’in yer aldığı Ramo, güçlü takımına usta oyuncu ile devam edecek. Hülya Gülşen, yeni katılacağı dizide, görme manisi olan profesör Tezer Bilen’e hayat verecek. Fizik profesörünü canlandıracak olan Gülşen’in hangi kısımla ekrana geleceği ise netlik kazanmadı.

HÜLYA GÜLŞEN KİMDİR?

14 Eylül 1965 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Hülya Gülşen, Ankara Devlet Konservatuarı’na, özel bir imtihanla 14 yaşında girdi. Tiyatro serüveni resmi olarak 1979 yılında Ankara Devlet Konservatuarı’na girmesiyle başlayan ünlü oyuncu, konservatuvarda okurken tıpkı vakitte dışarıdan liseyi de bitirdi.1984 yılında bitirdiği Ankara Devlet Konservatuarından sonra Devlet Tiyatrolarına katıldı. Oyunculuğun yanı sıraseslendirmen ve oyuncu koçluğu üzere faaliyetlerde de bulunan Hülya Gülşen, Haydi İnşallah, Çalıkuşu, Unutursam Fısılda, Asla Vazgeçmem üzere kıymetli üretimlerde yer aldı.

Süper Fırsatlar

Yazar Süper Fırsatlar

Güncel fırsatları ve haberleri sizler için derledik yayınladık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hande Erçel de aşk üçgeninin içine düştü! Bu görüntü ortalığı tamamıyla karıştıracak

Acun Ilıcalı, Leyla ile Mecnun’u yine ekrana taşıyacak