in

Huysuz Virjin’in hayatı beyaz perdeye taşınıyor

Devlet memurluğunu bırakarak 1970’lerde sanat dünyasına adım atan Seyfi Dursunoğlu, geçtiğimiz temmuz ayında hayatını kaybetmişti. Huysuz Virjin karakteriyle ismini altın harflerle sanat dünyasına yazdıran ve bir televizyon fenomenine dönüşen usta sanatçıyı, gelecek kuşakların de hatırlaması için adım atıldı.

ARMAĞAN ÇAĞLAYAN YOL GÖSTERECEK

Genç-yaşlı gösterisiyle tüm Türkiye’nin beğenisini kazanan Seyfi Dursunoğlu’nun renkli hayatı sinemaya mevzu olacak. Usta sanatkarın televizyon serüveni boyunca yapımcılığını üstlenen ve en yakınındaki isimlerden olan Armağan Çağlayan ise sinema çekimlerine danışmanlık yapacak. Usta sanatçıyı kimin canlandıracağı ve öykünün nasıl işleneceği ise şimdi netlik kazanmadı.

“HUYSUZ BANA DAHA FAZLA ŞEY ÖĞRETTİ”

Seyfi Dursunoğlu ile birlikte 350 kısım “Huysuz Şovu” çeken Armağan Çağlayan, usta sanatkarın mevti sonrası duygulandıran bir açıklama yapmıştı. Çağlayan, “Kusura bakmayın ancak hayat bana biraz torpil geçti. ‘Huysuz’ bana hepinizden biraz daha fazla şey öğretti. Hepsi için sevgi, hürmet, minnet ve hayranlıkla…” kelamlarıyla veda etmişti.

Yazıyı Beğendiniz mi ?

Süper Fırsatlar

Yazar Süper Fırsatlar

Güncel fırsatları ve haberleri sizler için derledik yayınladık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elektronik müziğin efsane ikilisi Daft Punk ayrıldı

ABD Hazine Bakanı Yellen’dan “Bitcoin” uyarısı: Spekülatif ve verimsiz