in

İbrahim Çelikkol, başrol oynadığı Doğduğun Mesken Kaderindir dizisinden ayrıldı! Paylaşımları herkesi duygulandırdı

Başrollerinde Demet Özdemir, İbrahim Çelikkol ve Engin Öztürk’ün yer aldığı Doğduğun Konut Kaderindir dizisinin 31 Mart Çarşamba ekrana gelen 37. yeni kısmına Mehdi’nin mevti damga vurdu.

MEHDİ ÖMRÜNÜ YİTİRDİ

Dizide mafyaya bulaşan Mehdi, aşık olduğu Zeynep ve çocuğunun kaçırılmasıyla adeta yıkıldı. Mafyanın elinden Zeynep’i kurtarmak isteyen Mehdi, adamların kurşunlarının gayesi oldu. Tekraren kere vurulan Mehdi, Zeynep’in gözleri önünde hayatını yitirdi.

“ZEYNEP’İN KISSASI TAMAMLANSIN DİYE MEHDİ’NİN KISSASI SON BULDU”

37 kısımdır dizide başrol oynayan İbrahim Çelikkol ise mevt sahnesinin akabinde toplumsal medya hesabından bir paylaşım yaparak “Hoşça kal Mehdi Usta. Hayalleri yarım kalmış herkese ithafen…Ve Canım partnerim Demet Özdemir. Bu bir son değil, yol uzun tekrar karşılaşacağımıza eminim. Tüm oyun arkadaşlarım, hepinize farklı başka teşekkür ederim.

Üretimcimiz Onur Güvenatam, direktörümüz Davet Bayrak başta olmak üzere ortamızdan ayrılan, katılan, birinci günden beri tıpkı yolda yürüdüğüm tüm çalışma arkadaşlarım, yeterli ki varsınız, hepinizin tek tek emeklerine sıhhat. Ve elbette bugüne kadar bizi destekleyen izleyicimize… Zeynep’in kıssası tamamlanabilsin diye Mehdi’nin kıssası burada son buldu. Ben de artık ekran karşısında Zeynep’in seyahatine izleyici olarak eşlik edeceğim. Hoşça kalın…” dedi.

“NE HOŞ ADAMSIN, YETERLİ Kİ TANIDIM SENİ”

Dizide Çelikkol’un partneri olan Demet Özdemir ise Instagram hesabından yaptığı paylaşımda şu sözleri kullandı: “Bana daima takviye oldun. Her vakit seninle oynadığım için memnunlukla bakacağım geçmişimize. Ne hoş bir adamsın. Yeterli ki yollarımız bu kıssada kesişti, yeterli ki tanıdım seni. Bana sevgin, bana hoşgörün için her vakit minnettar olacağım sana. Yeni yolun keyifli mutlu olsun. Bizim öykümüz burada bitti tahminen fakat hayatımda daima ol… Güle güle Mehdi Usta.”

Süper Fırsatlar

Yazar Süper Fırsatlar

Güncel fırsatları ve haberleri sizler için derledik yayınladık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haluk Levent’ten ayakta alkışlanacak hareket! Müzisyenlerin imdadına koştu

Sadakatsiz’de korkutan sahne! Bataklıkta meyyit bulunan bayan Derin mi?