in

İki eltinin kaçtığı yufkacı Muammer Ay, canlı yayına bağlanıp kendini savundu

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol

Günlerdir Türkiye’nin gündeminde olan Hamide Duman isimli iki eltiden küçük olan eşi ve çocuklarına geri dönmek istediğini ve Muammer Ay ile hiçbir gönül münasebeti olmadığını söyleyerek canlı yayına çıktı. Eşi ile barışan bayan, eltisi Hamide Duman’ın Muammer Ay ile birlikte olduğunu ve onu çok sevdiği için geri dönmek istemediğini söyledi.

“HAMİDE, ELTİMİ ÖLDÜRÜRLER DEDİĞİ İÇİN YANIMIZA ALDIK”

İki eltiyle kaçtığı için gündem olan Muammer Ay ise hakkındaki savlar hakkında sessizliğini bozdu. Dün programı arayarak canlı yayında açıklamalar yapan Muammer Ay, kendinden çok emin bir halde savunmasını yaptı. Yanındaki Hamide Duman’ı sevdiğini ve eşi olarak gördüğünü söyleyen Muammer Ay, olayı en başından şu halde anlattı: “Hamide 9 ay evvel yanımda çalışmaya başladı. Sonra eltisi de dükkana geldi. İki elti ile 7-8 ay birlikte çalıştık. Hamide ile ortamızda duygusal yakınlaşma oldu, Fatsa’dan kaçmaya karar verdik. Bunun için tek gidebileceğimiz yer daha evvel çalıştığım Antalya’ydı. Fatsa’dan Antalya’ya geleceğimiz vakit Hamide bana, ‘Eltim Hamide’nin de gelmesi lazım. Burada kalırsa öldürürler’ dedi. Ben de ‘gelsin o zaman’ dedim. 3 kişi birlikte Antalya’ya geldik.”

“4 KİŞİ PEŞİMİZE DÜŞTÜLER”

Muammer Ay, Fatsa’dan Antalya’ya geldikten sonra 4 kişinin birlikte peşlerine düştüğünü söyledi. Bu bireylerin Antalya’da 10 gün kendilerini aradığını lakin bulamadığını da belirten Ay, “Bizi bulamayınca 4 kişi Fatsa’ya geri döndüler. Sonra televizyona çıktılar” tabirlerini kullandı.

“HAKKIMDAKİ TEZLER BÜSBÜTÜN YALAN”

Yalnızca gözlüklü olan Hamide Duman ile ortalarında alaka olduğunu ve birbirlerini sevdiklerini söyleyen Muammer Ay, öbür elti Hamide Duman ile ortalarında hiçbir şey olmadığını belirterek “Hakkımda çıkan haberlerin tamamı palavra. Küçük Hamide’nin çocuğu hasta imiş. Evvelki gün gitmek istediğini söyledi. Ben de ‘gidebilirsin ‘dedim. Bizden ayrıldı. İstanbul’a gitti. Televizyon programına katılıp çocuğunun yanına gidecek” sözlerini kullandı.

“EVLİ BAYANLA BİRLİKTE OLMAK BENİM GÜNAHIM OLSUN”

Muammer Ay , başlarına bir şey gelmemesi için daima yer değiştirmek zorunda kaldıklarını da kaydetti. Lakin küçük elti Hamide Duman, canlı yayının son dakikalarında ikilinin kaldığı yeri söyledi.

Öte yandan programda avukat Hülya hanımın “Dinine bağlı olduğunu söylüyorsun ancak yanındaki bayan oburuyla evli olmasına karşın ‘benim eşim’ diyorsun” dedi. Bunun üzerine kelam alan Muammer Ay ise “Bu da benim günahım olsun” demekle yetindi.

Süper Fırsatlar

Yazar Süper Fırsatlar

Güncel fırsatları ve haberleri sizler için derledik yayınladık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Art Sokaklar’daki bir sahne avukatları ayağa kaldırdı! 70 baro lideri diziyi RTÜK’e şikayet etti

Selin Ciğerci vergi rekortmeni oldu! İşte ödediği ölçü ve listedeki yeri