in

İki eltinin kaçtığı ‘yufkacı Muammer’ hakkında bomba iddia! Mağdurlar Esra Erol’da konuştu

ATV ekranlarında yayın yapan Esra Erol‘un programında işlenen enteresan olayda, 2 çocuk babası Mehmet Duman, 17 yıl evvel evlendiği eşi Hamide Duman ve eltisinin 11 Mart günü kayıplara karışması üzerine canlı yayına çıkmıştı. Eşinin ‘yufkacı’ olarak bilinen Muammer Ay’a kaçtığını söyleyen Duman, “Eşimin telefonunda Muammer Ay’ın fotoğrafını gördüm. Niçin kayıtlı bu adam diye sorunca borcu olduğunu o yüzden görüştüklerini söz etti. Eşim o gün tıpkı ismi taşıyan eltisi Hamide Duman ile birlikte ‘pazara gidiyoruz’ diyerek konuttan çıktı bir daha da geri dönmedi.” demişti.

“MUAMMER YUVALARI YIKIYOR”

Bunun üzerine programda araştırılmaya başlanan olayda, Mehmet Duman’ın 17 yıllık eşi ve eltisinin nitekim de Muammer Ay’a kaçtığı ortaya çıkmıştı. Bugün ekrana gelen programda yaşanan bir gelişme ise herkesi şoke etti. Telefonla yayına bağlanan ismini vermek istemeyen bir bayan, “Sözde Hoca olan Muammer ortalıkta dolaşıp yuvaları yıkıyor” dedi. Bu tezlerin gerisine programda Muammer Ay’ın ‘sahte hoca’ olup olmadığı araştırılmaya başlandı.

“BENİM DE YUVAMI YIKTI”

Yayına bağlanan diğer bir izleyici ise “Muammer Ay benim kayınvalidemi 3 defa dövdü. Benim de yuvamı yıktı. Eşimin orada çalışmasını istemiyordum. Eşim 8 – 9 ay orada çalıştı. Benim eşim saf biri. Birinin dediğine kanan biri. Boşanmama neden olan kişi Muammer Ay” diyerek evvelki konuğun kelamlarını destekleyici biçimde konuştu.

“MUAMMER’LE YAŞAMA SEBEBİM EŞİMDİR”

Birlikte kaçtığı eltisiyle geçtiğimiz gün kaldığı meskenden programa bağlanan Hamide Duran, “Kocam baskı yapınca işten çıkmak zorunda kaldım. Ben telefon aldım faturasını ödemedi eşim. Maddi olarak bana yardımcı olmuyordu. Muammer Ay o vakit elin adamıydı. Beni bu işe sokarak Muammer Ay’la bağ yaşama sebebim eşimdir.” kelamlarıyla herkesi şaşkına çevirmişti.

Süper Fırsatlar

Yazar Süper Fırsatlar

Güncel fırsatları ve haberleri sizler için derledik yayınladık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Genç oyuncu Arif Güloğlu kansere yakalandı

Uzun müddettir hastalıkla boğuşan Neslihan Atagül, tedavi için İngiltere’ye gitti