ING Bank iPhone 11 Veriyor

ing bank iphone 11 firsati
ing bank iphone 11 cekilisi

26 Kasım 2020 ile 6 Aralık 2020 tarihleri arasında ING Bank’tan ihtiyaç kredisi kullananlar Iphone 11 kazanma şansı elde ediyorlar. Yapılacak olan çekiliş kapsamında kazanan adaylar Iphone 11 kazanacaklar.

ING Bank Iphone 11 Çekilişi Detayları ve Katılım Koşulları

Kampanya ING Bank tarafından düzenlenmekte olup çekilişe katılım tarihleri 26 Kasım ve 6 Aralık 2020 tarihleri arası olarak belirlenmiştir. ING Bank şubelerinden ya da dijital kanallardan ING Bank ihtiyaç kredisi başvurusu yapanlar ve başvurusu onaylanarak kredi kullanan müşteriler kampanaya katılım sağlamak için cep telefonlarından IPHONE 11 yazarak 2230’a SMS göndermeleri gerekmektedir. SMS dışında yapılacak olan başvurular değerlendirmeye alınmayacak olup çekilişe katılım sağlamak isteyenler bu şekilde başvuru yapmaları gerekmektedir. Her kredi kullanımı için bir kez başvuru yapılabilmektedir. Aynı adaylar kullandıkları kredi dahilinde birden fazla başvuru hakkına da sahiptirler.

Başvuruların tamamlanmasından sonra 28 Aralık 2020 tarihinde Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. Atakent Mah. 221 sk. Rota Office No:3A D: 16 K.ÇEKMECE/İstanbul adresinde çekiliş yapılacaktır. Çekiliş sonucunda 1 kişiye 8 bin 500 TL değerinde IPHONE 11 verilecektir. Kazanan tahlillerinin açıklanması ise 30 Aralık 2020’dir. İkramiyeyi kazanan asil talihlinin 14 Ocak 2021 tarihine kadar ikramiyesini alması için başvurmaması durumunda yedek talihli için ikramiye hakkı doğacaktır. Yedek talihlinin de 29 Ocak 2021 tarihine kadar başvuru yapması gerekmektedir. Katılımcıların ikramiye kazanmaları durumunda adres bilgileri bilinmiyor ya da eksik ise gazetede yapılacak olan ilan tebliğ için geçerli sayılacaktır.

Kampanyaya ING Bank bireysel müşteriler katılım sağlayabilir, ticari müşteriler için kampanya geçersizdir. Tüm katılımlar için telefon numarası, isim soyadı bilgilerinden herhangi birisinin eksik ya da yanlış olması halinde katılım hakkı tanınmayacaktır. Başvuru yaparken bilgilerin güncel olmasına dikkat edilmesi gerekmektedir. Aynı zamanda 18 yaşından küçükler, ING Bank çalışanları kampanyaya katılım sağlayamazlar, kampanyaya katılım sağlayarak ödül kazansalar dahi ödülleri kendilerine verilmez. İkramiyeye konu olan eşyanın bedeli içinde KDV ve ÖTV dışındaki vergi ve diğer yasal hükümlerin ise talihli tarafından karşılanması gerekmektedir. Kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez, nakdi para olarak talep edilemez ya da bozdurulamaz.

Gilette her 40 TL’ye özel hediyeler bilgilerine de bakabilirsiniz.

ING Bank Kredi Nasıl Çekilir?

ING Bank kredi çekmek için ING Bank şubelerine gidebilir ya da dijital kanalları kullanabilirsiniz. Eğer banka müşterisi değilseniz şubelerine giderek, bankanın müşterisiyseniz bu durumda da mobil uygulama ya da internet şubesi üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi tutarları güncel faizler temel alındığında yüzde 1,44 faiz oranları ile belirlenmektedir. Buna göre örnek bir hesaplama yapıldığında 15 bin liraya 24 aylık vade süresi ile kredi çekildiğinde aylık taksit tutarı 768 TL olup bir sefere mahsus olmak üzere 75 TL kredi tahsis ücreti alınmaktadır. 10 bin liralık bir kredi 36 bin TL vade ile kullanıldığında ise aylık ödemesi 375 TL olup tek seferlik 50 TL kredi tahsis ücreti alınmaktadır. 20 bin liralık kredi kullanıldığında ise 24 ay vade süresi kapsamında aylık ödemeleri bin 25 TL olmakta ve 100 TL kredi tahsis ücreti alınmaktadır.

Kampanyaya katılım sağlamak için çekilecek olan kredi tutarı asgari ve azami tutarı önemli değildir. 2 bin TL’den aşağı olmamak kaydıyla kredi kullanmış olan tüm bireysel müşteriler kampanyaya katılım sağlayabilmektedirler. Bunun yanında kredinin çekilmesinden sonra hemen nakit para ile kapatılması durumunda da yine kampanyaya katılım hakkı bulunmaktadır. Kampanyaya son katılım tarihlerine kadar banka faiz oranlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır.

Yazıyı Beğendiniz mi ?

Yazar Süper Fırsat

10 yıldır bir çok kategori için içerik yazıyorum. Siz değerli okurlarımıza kaliteli ve bilgilendirici içerikler sunmak her zaman ilk önceliğim olmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir