Instagram Takipçi Hilesi Nasıl Yapılır (Ücretsiz ve Kolay)

Instagram takipçi hilesi genelde düşük sayıda takipçileri olan kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Bu bakımdan pek çok kimse için Instagram takipçi hilesi nasıl yapılır sorusu sorulmaktadır. Aslında ücretsiz bir şekilde hileli bir şekilde takipçilerinizi arttırmak mümkün değildir, çeşitli takipçi siteleri belirli ücretler karşılığında takipçilerinizi arttırmak için bot hesap kullanmaktadırlar ancak bu da hesabınızın Instagram tarafından engellenmesi anlamına gelebilir. Bu yüzden hilesiz, ücretsiz ve kolay bir şekilde Instagram takipçi arttırma yöntemlerini deneyebilirsiniz.

Kolay ve Ücretsiz Instagram Takipçi Nasıl Artar?

Instagram takipçilerinizin artışı durmuşsa ya da yeni bir hesaba sahip olup geniş kitlelere ulaşmak istiyorsanız, bu durumda yapabileceğiniz belirli adımlar mevcuttur. Çeşitli takipçi arttırma siteleri ücret karşılığında hizmet sundukları için bu hizmetten yararlanmak masraflı olabilmekte, aynı zamanda hesabınızın engellenmesini ya da takipçilerinizin daha sonra düşmesine neden olabilmektedir. Bu yüzden organik takipçiler ile takipçi sayınızı yükseltmek çok daha yararlı olacaktır.

Ayrıca sitemizden İnstagram mood efekti nasıl yapılır? Bilgilerine bakabilirsiniz.

Instagram Takipçi Yükseltme Nasıl Yapılır?

Instagram takipçi yükseltmek için öncelikle bolca gönderi yapın ancak gönderilerinizin saçma ya da diğer kullanıcıların canını sıkacak türden olmasına izin vermeyin. Yaptığınız paylaşımlar üstelik ne kadar özgün olursa, o denli daha fazla kimseye ulaşabilecektir. Bunun yanında mutlaka her gönderiniz için öne çıkmasını sağlayacak popüler hashtagler kullanmaya özen gösterin. Sosyal medyada başka kimselere ulaşmak için son derece önemli olan hashtagler sayesinde yeni kimselere ve geniş kesimlere ulaşmanız mümkündür. Paylaşım yaptığınız andaki ya da gönderiminiz ile ilgili olan etiketleri kullanmak farklı kullanıcıların sizi keşfetmesi ve takip etmesini sağlayacaktır.

Ancak etiketleri uygun sayıda kullanmak önemlidir. Çok sayıda etiket kullanımına izin veren Instagram, yine de gönderilerinizi bir tür reklama çevirmemek için ideal sayıda etiket kullanımı daha yararlı ve verimli olacaktır.

Bunun dışında Instagram hesabınızı Facebook hesabınız ile bağlantılı hale getirdiğiniz facebook sayfasındaki takipçiler de Instagram’dan haberdar olacaklardır. Bu yüzden, Facebook başta olmak üzere çeşitli sosyal medya hesaplarınızda mutlaka Instagram hesabınızı paylaşınız.

Bu adımları takip ettikten sonra başka kullanıcıların gönderilerini beğenmek, yorumda bulunmak yine sizin fark edilmenizi kolay hale getirecektir. Kullanıcıların fotoğraflarını beğenerek onlar ile de etkileşim kurabileceğiniz gibi aynı zamanda görünür olma ihtimaliniz de daha fazla artacaktır.

Takipçileriniz bu adımları uyguladıktan sonra yavaşça artmaya başlayacak ve asıl önemlisi olan bu aşamada yapacaklarınızdır. Takipçileriniz ile güncel bir şekilde etkileşim kurarak (çekilişler, ilgi çekici gönderimler ve benzeri) onların gönderilerinizi daha çok beğenmesine ve kendi sayfalarında da paylaşmasına imkân tanıyabilirsiniz. Bu sayede sayfanız daha fazla görünürlük elde edecektir. Aynı şekilde blog ya da kişisel web sitesine sahipseniz Instagram hesabınızı siteniz ile uyumlu hale getirerek, Instagram’da yaptığınız paylaşımların sitenizde de doğrudan görünmesini sağlayabilirsiniz.

Instagram takipçi hilesi kullanma yöntemi olarak gözükebilecek bir diğer yöntem ise gönderim yaptığınız fotoğraflarda etkileyici filtreler kullanmanızdır. Bu sayede filtreler gönderilerinizi aramalarda daha çok öne çıkarabilir ve aynı zamanda da daha geniş kesimlere ulaşmanızı sağlayabilir.

Organik Takipçi Hilesi

Bu yöntemleri takip ederek organik takipçi kazanabilirsiniz. Halihazırda ücretsiz bir şekilde Instagram takipçi hilesi arttırma sistemi bulunmamaktadır. Ücret karşılığında hizmet veren firma ya da uygulamalar, deneme amaçlı 20 – 100 adet arasında takipçi gönderimi yapabilmektedirler ancak gönderdikleri takipçiler bot oldukları için bu sayfanızın kalitesinin düşmesine neden olacaktır. Bahsedilen adımları takip ederek organik Instagram takipçi hilesi imkânlarından yararlanabilir ve sayfanızın öne çıkmasını, aynı zamanda da başkaları tarafından da beğenilmesini kolayca sağlayabilirsiniz.

Yazıyı Beğendiniz mi ?

Yazar admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir