Johnson’s Baby'den 15 TL Değerinde Opet Yakıt Puan Hediye!

Ünlü bebek bakım markası Johnson’s Baby’den yapacağınız tek seferdeki 25 TL ve üzeri alışverişlerde Opet’te kullanmak üzere 15 TL değerinde yakıt puan kazanabilirsiniz. 1 Temmuz ve 31 Ağustos 2020 tarihleri arasında geçerli olan kampanyaya Çek Kazan uygulaması üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

Johnson’s Baby’den 15 TL Değerinde Opet Yakıt Puan Kampanyasına Nasıl Katılırım?

31 Ağustos 2020 tarihine kadar Türkiye genelindeki tüm Özdilek AVM mağazalarından ya da Özdilek internet sitesinden tek seferde 25 TL ya da üzeri Johnson’s Baby ürünlerinden aldığınızda, satın aldığınız fiş ile birlikte kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz. Fiş üzerinde yer alan ürünlerin açık bir şekilde belirtilmesi ile birlikte Çek Kazan uygulamasından başvuru yapabilirsiniz.

Ayrıca Garnier Coloration’dan 20 TL Değerinde English Home Hediye Çeki! Bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Johnson’s Baby 15 TL Opet Yakın Puan Kampanyası Şartları Nedir?

Johnson’s Baby 15 TL değerinde Opet yakıt puan kampanyasına katılım sağlamak için şartlar şu şekildedir;

 • Kampanya 1 Temmuz – 31 Ağustos 2020 tarihleri arasında geçerlidir. İlgili tarihlerin dışında yapılacak başvurular geçersiz sayılacaktır.
 • Kampanyaya katılım için Türkiye genelindeki Özdilek AVM marketlerinden ya da Özdilek internet sitesi üzerinden tek seferde 25 TL ya da üzerinde Johnson’s Baby ürünleri alınması gerekmektedir.
 • Kampanyaya katılım için ayrı fişler birleştirilemez. Tek fiş geçerlidir.
 • Her katılımcı 1 (bir) kez kampanyaya katılım sağlayabilir.
 • Katılım sağlamak için satın aldığınız fişi ibraz etmeniz gerekmektedir. Silinmiş, yırtılmış ya da benzeri deformeye uğramış olan fişler kampanya kapsamı dışında tutulacaktır.
 • Katılım için Çek Kazan uygulamasının yüklenmesi gerekmektedir. Uygulamayı iOS ve Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarınızda kullanabilirsiniz. Kullanmak için uygulamanın isteyeceği GPS ya da kamera erişimi gibi isteklere onay vermelisiniz.
 • Mali değere sahip olmayan satış bilgi kopyası, kart fişi, sevk irsaliyesi gibi kağıtlar ile yapılan katılımlar kabul edilmemektedir.
 • Yüklenecek olan fişin ilgili tarih aralığında olması ve başvuru tarihi üzerinden en az 5 gün öncesine ait olması gerekmektedir. Bu süreler dışındaki katılımlar geçersizdir.
 • Fiş üzerinde açıkça Johnson’s Baby ürünleri yazmalıdır. Muhtelif ürün ya da kozmetik gibi ifade edilen ürünler ile katılım sağlanmamaktadır.
 • Sisteme yüklenen fişler en geç 24 saat içinde kontrol edilmekte ve kriterlere uygun olan katılımcılara Opet yakıt puanı tanımlanmaktadır.
 • Kazanılan yakıt puanlar, uygulamada başvuru esnasında belirtilen telefon numarasına gönderilmektedir. Kazanılan puanlar tüm Türkiye genelindeki Opet akaryakıt istasyonlarında geçerlidir.
 • Yakıt puanlar Opet Kart’a yüklenmemekte olup ayrı bir şifre olarak gönderilmektedir. Bu bakımdan Opet Kart sahibi olmaya gerek bulunmamaktadır.
 • Kazanılan puanları tek seferde harcayabilirsiniz. Puanları harcamak için en az 1 TL değerinde yakıt alınması gerekmektedir.
 • Kazanılan puanlar en geç 90 gün içerisinde kullanılmalıdır. Bu süre içinde kullanılmayan puanlar silinmekte olup daha sonra hak talebinde bulunulmamaktadır.
 • Puanı kullanabilmek için akaryakıt alımı sırasında indirim kodunu Opet görevlisine bildirmeleri gerekmektedir. Tek kullanımlık şifre alım işlemi sırasında kullanılacaktır. Kullanım sonrasında geçersiz olur.
 • 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamazlar.

Çek Kazan Uygulaması Nedir?

Kampanyaya katılım sağlamak için Çek Kazan uygulamasının yüklü olması gerekmektedir. Android ve iOS cihazlarda çalışan ve ücretsiz olan uygulama üzerinden pek çok kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz. Katılımınız için Johnson’s Baby ürünlerinin yer aldığı fişi sisteme yükleyiniz ve kontrol için gönderiniz. Bu esnada sizden istenen tüm bilgileri eksiksiz bir şekilde girmeniz gerekmektedir. Hatalı ya da eksik bilgi girilmesi halinde katılımınız iptal edilebilir. Daha sonra yapılacak kontrol olumlu sonuçlandığında Opet istasyonlarında kullanmanız için 15 TL değerindeki hediye puanlar sisteminize tanımlanacaktır.

Yazıyı Beğendiniz mi ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir