in

Kafeye gidenlere ‘salak’ diyen Kerem Bürsin geri adım attı

FOX TV’de yayınlanan “Sen Çal Kapımı” dizisinde Hande Erçel’le başrolü paylaşan Kerem Bürsin, rol arkadaşıyla Instagram üzerinden yaptığı canlı yayında ağır kelamlar sarfetti.

Çift, canlı yayında takipçilerinden gelen sorulara karşılık verirken bahis pandemiye gelince reaksiyon toplayan bir olay yaşandı. Maske takmayanlara hakaret eden Bürsin, şu kelamları sarfetti:

* Canlı yayın sırasında gerilen Kerem Bürsin “Mesela bu kafelere gidiyorsunuz ya… Maskelerinizi de çıkarıyorsunuz ya Affedersiniz ancak siz salaksınız… “I’m sorry” (üzgünüm) Salaksınız..  Ailelerinizi insanları bir düşünün.

“DOĞRU VE GÜZEL BİR TERCİH DEĞİLDİ”

Bürsin’in kelamları karşısında şoke olan Hande Erçel bir şey diyemedi. Bürsin’e ise toplumsal medyadan reaksiyon yağdı. Yansıların akabinde özür dileyerek açıklama yapan Bursin şu tabirleri kullandı:

* Maalesef dün kullandığım ‘salak’ sözü gerçek ve güzel bir tercih değildi. Bu yanlışım için özür dilerim. Son bir yıldır pandemi sürecindeyiz kimse için çok kolay geçmiyor ve bunu önleyecek, riski azaltabilecek tek şey maske takmak.

* Günlük olay sayısında dünyada birinci sıradayız. Şayet ki sosyalleşeceksek maske takmamız, sorumluluk almak demek. ‘Setler?’ diye soracaksınız. Senaryolardan ötürü maalesef oyuncular maske takamıyor.

* Sahne ortasında daima maske takıyoruz. Daima test oluyoruz. Mesela setimizde 5 olay çıktı. Ben de, partnerim de olumlu olabilir. O yüzden yanlış kelimeyi kullandığım için özür dilerim. Lütfen maskemizi takalım.

Süper Fırsatlar

Yazar Süper Fırsatlar

Güncel fırsatları ve haberleri sizler için derledik yayınladık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mehmet Ceyhan: 65 yaş üstü ve 20 yaş altı yasağı yanlıştı

Erdal Özyağcılar: Ailem varlık içinde yokluk yaşattı