in

Kırmızı Kamyon bitti mi, neden yok? Kırmızı Kamyon ne vakit yayımlanacak?

Kırmızı Kamyon dizisi, iddialı oyuncu takımı ve konusu ile 31 Mart Çarşamba günü yayın hayatına başlamıştı.

Başrollerinde Görkem Sevindik, Nilay Deniz ve Ushan Çakır üzere isimlerin yer aldığı dizi, bu hafta Show TV yayın akışında yer almadı.

Bu gelişmenin akabinde izleyiciler, ‘Kırmızı Kamyon bitti mi, neden yok?’ sorularını gündeme taşıdı.

Pekala, Kırmızı Kamyon bitti mi, neden yok? Kırmızı Kamyon ne vakit yayımlanacak? İşte ayrıntılar..

KIRMIZI KAMYON BİTTİ Mİ, NEDEN YOK?

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine nazaran, kanal ve Kırmızı kamyon dizisinin üretim şirketi, karşılıklı anlaşarak diziye orta verdi.

Birsen Altuntaş toplumsal medya üzerinden yaptığı paylaşımda şu sözlere yer verdi:

“Geçen Çarşamba birinci kısmı yayınlanan 10. Mesken imzalı Kırmızı Kamyon’la ilgili flaş bir gelişme yaşandı. Kanal ve imal şirketi karşılıklı anlaşıp, dizinin Haziran ayı itibariyle birinci kısmından itibaren tekrar sil baştan yayınlanmasına karar verdi. Bu nedenle dizinin yeni kısmı bu hafta Show TV’nin yayın akışında yer almadı.”


REYTİNGLERDE BEKLENENİ VEREMEDİ

Show TV’nin itfaiyecilerin hayatını anlatan dizisi Kırmızı Kamyon, yayımlanan birinci bölümün ardından yayından kaldırıldı. Kırmızı Kamyon dizisi, geçtiğimiz hafta ekrana gelen 1. kısmıyla, reyting kümelerinde birinci 10 imal ortasına girememişti.

Show TV’den yapılan açıklamaya nazaran, yeni kısım çekimleri devam eden Kırmızı Kamyon dizisi, birinci kısımdan itibaren Haziran ayının birinci haftası ekranlara gelecek.

KIRMIZI KAMYON 1. KISIMDA NELER OLDU?

Kendini insanları kurtarmaya adamış itfaiye başçavuşu Uğur, karanlık bir gecede karısını alevlerin ortasından çekip çıkaramamıştır. Hayatının dönüm noktası olan bu olay sonrası eşini toprağa veren Uğur, biricik kızı Ömrüm’ü de kaybetmiştir. Ömrüm artık annesinin ailesinin yanına yerleştirilmiştir.

Uğur’un bir vakitler can dostu olan Cem, omuz omuza pek çok hayatı birlikte kurtardıkları dostuna artık düşmandır. Kız kardeşinin vefatına Uğur’un sebep olduğunu düşünmektedir. Yeğeni Ömrüm’ün sevgi dolu bir aile ortamında büyümesini istediği için Uğur’la bir hukuk uğraşı içine girmiştir.

Çıkan bir yangına müdahale eden Uğur ve arkadaşları, büyük bir muvaffakiyet elde ederler. İçeride mevti bekleyen çocukları kurtaran Uğur, daha söndürme çalışmaları sürerken karşılaştığı adamla bir yıl öncesine döner. Artık karısının vefatına neden olan yangına dair bir ipucuna ulaşmıştır. Uğur, kundak çetesinin başına kadar uzanacak bu yolda birinci adımını atacaktır.

Uğur hem karısını kaybettiği yangının faillerini bulup adalete teslim etmek, hem de hayatının manası kızı Ömrüm’ü yanına almak için amansız bir uğraşa girecektir. Mahkemece atanan isimli psikolog Yonca, Uğur’un savaşına tanıklık ederken, büyük kararı etkileyecek en kıymetli kişi olacaktır.

Süper Fırsatlar

Yazar Süper Fırsatlar

Güncel fırsatları ve haberleri sizler için derledik yayınladık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Victoria’s Secret modeli bebeğini emzirdiği fotoğrafı paylaştı, ortalık karıştı

Bahar geldi, şelaleler coştu