in

‘Kırmızı Oda’nın takımına sürpriz transfer! Ramo’nun makûs adamı diziye dahil oluyor

Başrollerini Binnur Kaya, Tülin İtina, Burak Sevinç ve Gülçin Kültür Şahin’in paylaştığı TV8’in fenomen dizisi Kırmızı Oda‘ya iki ünlü oyuncu dahil oldu.

TV8 ekranında yayınlanan tüm kısımlarıyla reytinglerin tepesinde yer alan ‘Kırmızı Oda’ya 30. kısımda dahil olan Yiğit Özşener, güçlü iş adamı Zafer karakterine hayat verirken; Esra Ronabar ise Zafer’in eşi ve tescilli hoş Nihal karakteriyle izleyiciyle buluşacak.

Yiğit Özşener

Eşine büyük bir aşkla bağlı olan Nihal, bayılmalarının tahlilini Tabip Hanım’da ararken, Zafer’in evlilikleriyle ilgili söylediği kelamlar Tabip Hanım’ı çok şaşırtacak.

‘Kırmızı Oda’ yeni kısmıyla 26 Mart Cuma akşamı TV8 ekranında olacak.

Esra Ronabar

SON KISMA VEDALAR DAMGA VURMUŞTU

Kırmızı Oda’nın geçtiğimiz akşam ekrana gelen 29. kısmında Aslıhan Gürbüz ve Bülent Seyran veda etmişti.

KIRMIZI ODA KONUSU

Kırmızı Oda da başrol oyuncusu Binnur Kaya psikiyatri kliniğinin sahibi ve bir psikiyatristi canlandıracak. Psikiyatri kliniğinde hekimlerini ve onlara başvuran hastaların hayatlarını anlatacağı “Kırmızı Oda”da her hayat öyküsünün altında yatan acılar, sevinçler, memnunluk ve hüzünler izleyicinin de ruhunun kapalı kapılarını aralayacak. Hastalar o Güne kadar kimselere söyleyemedikleri sırları lisana getirirken izleyiciler de kendi bugünleri, geçmişleri ve yarınlarına dair bir şeyler bulacak.

Süper Fırsatlar

Yazar Süper Fırsatlar

Güncel fırsatları ve haberleri sizler için derledik yayınladık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hastanede koronavirüs tedavisi gören Ali Sunal’dan yüreklere su serpen haber geldi

Cemal Can, Survivor All Star’a gidecek mi? Karşılık vermekte zorlandı