in

Kızı ezkaza TikTok fenomenine 7 bin TL gönderen Demet Akalın, alay konusu oldu

Hafta içi her gün Star TV ekranlarında Alişan ile program sunan Demet Akalın, geçtiğimiz günlerde enteresan bir olay yaşadı. 7 yaşındaki Hira, ailesinin telefonunu alarak TikTok’tan bir canlı yayın izlemeye başladı. Hira’yı gören TikTok fenomeni ise “Çiçek emojisine bas” diyerek kendisine para göndertti. Hira ise ne olduğunu bilmeden emojilere basarak izlediği fenomene tam 7 bin TL gönderdi.

GENÇ FENOMENLE DEMET AKALIN ORTASINDA TANSİYON

Kredi kartından yapılan harcamayı gören Demet Akalın ise Instagram hesabından yaptığı paylaşımda “Bu nasıl bir sahtekarlık, dolandırıcılık bu” diye isyan ederek tüm anne ve babaları uyardı. Hira’nın farkında olmadan para gönderdiği fenomen Özgür Balakar ise bir açıklama görüntüsü çekerek “Burası bu türlü bir platform, biz bu armağanları zorla çekmiyoruz kimseden onlar gönderiyor. Bize soyguncu demen beni sahiden çok kırdı. Parayı geri gönderirim Demet Abla. Sakin ol, sakinleş. Tek sıkıntımız para olsun” dedi.

DEMET’İ KÖTÜ TİYE ALDILAR

Bu gelişmelerin akabinde yasal hakkını kullanacağını söyleyen Akalın, TikTok’ta gündem oldu. Başta Özgür Balakar olmak üzere bir TikToker, Demet Akalın’ın açıklamalarından cümlelerinden hazırlanan bir müziğe klip çekti. Adeta alay konusu olan ünlü müzikçinin bu klipler hakkında ne diyeceği ise merak konusu oldu.

Süper Fırsatlar

Yazar Süper Fırsatlar

Güncel fırsatları ve haberleri sizler için derledik yayınladık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Selin Ciğerci vergi rekortmeni oldu! İşte ödediği ölçü ve listedeki yeri

Ünlü oyuncu Bergüzar Korel, 3. sefer gebe olduğunun muştusunu verdi