in

Kızına yamalı pantolon giydirdiği için linç edilen Suavi’nin eşi Gönül Yılmaz Saygan tenkitlere son noktayı koydu

Usta sanatçı Suavi‘nin eşi Gönül Yılman Saygan, geçtiğimiz günlerde toplumsal medya hesabından kızı Suada’nın bir görüntüsünü yayınladı. Görüntüde en dikkat çeken ayrıntı ise Suada’nın pantolonundaki yama oldu. Toplumsal medyada adeta linç edilen Saygan, tenkitlere yanıt verdi.

“BU DURUMDA HEM TERZİLER HEM DE BİZ KAZANIYORUZ”

Takipçilerinden, “Utanmıyor musun? Kızının pantolonunda yama var” üslubu iletiler aldığını söyleyen Saygan, “Kızımın yayınladığım görüntüsünde pantolonunda yama var diye bir kaç ileti aldım. Evet yama var, hayır utanmıyorum. Kızımın bir çok pantolonunda yama var, zira süratle eskitiyor ve yırtılan pantolonu atmak yerine yama yaptırıp tekrar giydiriyoruz. Hem terziler kazanıyor hem biz” dedi.

“İÇKİ STOĞU YAPAN VE KIZINA PANTOLON ALMAYAN BİRİ OLARAK İHTAM EDİLDİM”

Tenkitlerin akabinde toplumsal medya hesabından bir açıklama metni daha yayınlayan Saygan, şu sözleri kullandı: “Şu yama sıkıntısına bir açıklama getireyim husus kapansın. Sanıyorum 5 gün evvel bir görüntü paylaştım,videoda kızımda yamalı bir pantolon var. O sorun değil. Benim her tweetime nedenini bilmediğim halde tuhaf reaksiyonlar gelir, daha evvel de ” seni de aileni de sevmiyorum” yazdı biri. Bu iletileri okur polemik olmasın diye siler pürüzler geçerim. Bu sefer yama ile dalga geçen ve beni içki stoğu yapan fakat kızına pantolon almayan biri olarak itham eden bir ileti geldi, tekrar okudum sildim geçtim. Lakin dayanamadım bir tweet yazdım. Yazdığım hiçbir tweet yürüsün ya da ilgi görsün diye yazmam.”

“Beni takip edenler bilir, aklıma ne yapıtsa müellifim. Daha ilgi gören tweetler de oldu. Beğenilerin bana bir getirisi yok, umurumda da değil. Bir müddet sonra sessize alıyorum zati. Fakat bu tweet tekrar ilgi gördü. Düzgün ki gördü zira şahane fikirler Ve fevkalade bir geri dönüşüm ağı oluştu neredeyse. Uygun de oldu. Bu mesela neden rahatsız eder insanları. Yürüyen tweetlerin bir getirisi var da ben mi bilmiyorum.”

Süper Fırsatlar

Yazar Süper Fırsatlar

Güncel fırsatları ve haberleri sizler için derledik yayınladık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mısırlı milyarderle aşk yaşayan Şeyma Subaşı üzerinde adeta servet taşıyor

Müzikçi Berna Tan, Aleyna Tilki’yi amaç alarak zehir zemberek kelamlar söyledi