in

Koronavirüse yakalanan oyuncu Ceren Yılmaz hastaneye kaldırıldı

Koronavirüs hadiselerinde günlerdir süratli bir artış gözlenirken ünlü isimlerden de arka arda makus haberler gelmeye başladı. Duru hoşluğuyla her daim isminden kelam ettiren Ceren Yılmaz’ın da Kovid-19 test sonucu olumlu çıktı.

SEVENLERİNDEN DUA İSTEDİ

Tedavisi hastanede devam eden oyuncu, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla sıhhat durumu hakkında açıklama yaptı. Hasta yatağından fotoğraf paylaşan oyuncu “Unutmayın ki bana hiçbir şey olmaz” dedi. Daha sonra son durumu hakkında bilgi vermek için bir görüntü paylaşan oyuncu, “Mesaj atan, geçmiş olsun dileklerini ileten herkese teşekkür ediyorum. Maalesef Kovid olmuşum. Fakat geçer herhalde, o denli düşünüyorum. Siz bol bol dua edin” sözlerini kullandı.

CEREN YILMAZ KİMDİR?

Ceren Yılmaz, 6 Haziran 1990 yılında Samsun’da dünyaya geldi. Kocaeli Üniversitesi Hoş Sanatlar fakültesi Sahne Tasarımı Kısmı mezunudur.

Filinta Bir Osmanlı Polisiyesi dizisinde canlandırdığı Hatice karakteri ile birinci dizi tecrübesini gerçekleştiren Ceren Yılmaz, Mecnun Gönül, Üç Harfliler: “Adak” üzere üretimlerde rol aldı. Ceren Yılmaz son olarak FOX TV ekranlarında yayınlanan Zümrüdüanka dizisinde Zümrüt karakterine hayat verdi.

Süper Fırsatlar

Yazar Süper Fırsatlar

Güncel fırsatları ve haberleri sizler için derledik yayınladık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ünlü oyuncu Bergüzar Korel, 3. sefer gebe olduğunun muştusunu verdi

Müzikçi Ege’nin büyük şansızlığı: Koronavirüse yakalandı, bedeninde kitle tespit edildi, kaldığı otelde yangın çıktı