in

Kraliçe Elizabeth’in torunu Zara Tindall, meskeninin banyosunda doğum yaptı

Kraliçe ile Prens Philip’in tek kızı olan Prenses Anne’in kızı Zara Tindall’ın aile içinde pek rastlanmayan bir formda doğum yaptı. Tindall, geçtiğimiz pazar günü meskeninin banyosunda üçüncü bebeğini dünyaya getirdi.

HASTANEYE YETİŞEMEYİNCE MESKENDE DOĞUM YAPTI

Zara Tindall’ın eski bir rugby oyuncusu olan eşi Mike Tindall, katıldığı bir yayında doğum süreci hakkında “Pazar günü artık cumartesiden daha âlâ. Zira küçük oğlum dünyaya geldi” dedi. Mike Tindall, eşinin doğuma çok yaklaştığı sırada hastaneye gidecek vakit olmadığını fark edince, bir arkadaşının da yardımıyla konutun banyosunda yaptığını söyledi.

Öteki iki kızının dünyaya gelişi sırasında da Zara Tindall’ın yanında olan arkadaşı Dolly Maude’un tekrar kendilerini yalnız bırakmadığını söyleyen Mike Tindall “Dolly Maude, hastaneye gidecek vakit olmadığını fark edince de çabucak spor salonuna gidip bir yoga matını ve havluları getirdi” dedi.

BEBEKLERİNE LUCAS İSMİNİ VERDİLER

Doğum için Tindall çiftiyle hastanede buluşması planlanan ebe de yakınlarda olduğu için çabucak aracıyla anne adayının meskenine gitti. Onun akabinde ikinci ebe de çiftin meskenine yetişti. Böylelikle Zara Tindall, üçüncü bebeğini kendi konutunun banyosunda dünyaya getirmiş oldu.

Daha sonra çiftin sözcüsü Tindall çiftinin bebeklerine Lucas Philip isminin verildiğini açıkladı. Bu yeni bebek Kraliçe 2. Elizabeth ile Prens Philip’in 10’uncu torun çocuğu. Tindall çiftinin oğlu, taht için de 22’nci sırada.

Süper Fırsatlar

Yazar Süper Fırsatlar

Güncel fırsatları ve haberleri sizler için derledik yayınladık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kızıyla fotoğrafını paylaşan Gökhan Özoğuz’un siyah ojeleri dikkatlerden kaçmadı

Esra Erol’da akıllara sakinlik veren olay! “Pazara gidiyoruz” diyerek konuttan çıkan iki elti tıpkı adama kaçtı