in

Migros Sanal Market Cannondale Quick 4 Disc Bisiklet Çekilişi

Migros sanal market üzerinden 27 Ağustos tarihine kadar Coca Cola, Coca Cola Light,Coca-Cola Şekersiz, Fanta, Sprite, Schweppes, Damla Minera içecek ürünlerinde yapılacak alışverişlerde Cannondale Quick 4 Disc Bisiklet kazanma imkânı bulunuyor. Adı geçen ürünlerden tek seferde 25 TL ve üzerinde alışveriş yapılması halinde Cannondale Quick  bisiklet ve Coca Cola 6 litre mini buzdolabı kazanabilirsiniz.

Migros Sanal Market Cannondale Quick 4 Disc Bisiklet Çekilişi Nasıl Katılırım?

Migros Cannondale Quick 4 Disc Bisiklet çekilişi için kampanyaya katılmak isteyen adayların 27 Ağustos 2020 tarihinde saat 22.00’ye kadar yapacakları alışverişler sonucunda kampanyaya katılım sağlayabilmektedirler. Bu kapsamda sanal mağaza üzerinden Coca Cola, Coca Cola Light,Coca-Cola Şekersiz, Fanta, Sprite, Schweppes, Damla Minera ürünlerinden toplamda tek seferde 25 TL ya da daha üzerinde alışveriş yapılması halinde Cannondale Quick 4 Disc Bisiklet ya da 6 litre Coca Cola buzdolabı kazanma imkânı sağlanıyor. Katılım için sanal market ya da Migros mobil uygulamasından Money Kart ile alışveriş yapılması gerekmektedir. Aynı şekilde Money Pro Kart, Koç Ailem Money &More, Servis Kart, Positive Kart ile yapılacak alışverişler için de başvuru yapılmaktadır. Katılım adı geçen kartlar üzerinden yapıldığında kampanyaya otomatik olarak sağlanmaktadır. Ancak kart bilgilerinde ad, soyad bilgileri eksik veya kayıtlı olmayan kullanıcılar kampanyaya katılım sağlayamazlar.

Signal 20 TL değerinde Trendyol hediye kodu veriyor! Detaylarına yazımızdan bakabilirsiniz.

Migros Sanal Market Cannondale Quick 4 Disc Bisiklet Çekilişi Katılım Koşulları Nedir?

Çekilişe katılım göstermek adayların şu şartları yerine getirmeleri ve kabul etmeleri gerekmektedir;

 • Kampanya Migros adına 24951361-255.01.02-E.6001 sayılı izin ile gerçekleştirilmektedir.
 • Kampanyaya katılım sadece Migros sanal market ya da mobil uygulama üzerinden geçerli olacaktır. Mağazalardan yapılan alışverişler ile katılım sağlanmamaktadır. Mağazan yapılan alışverişler için kişiler hak talebinde bulunamazlar.
 • Yapılacak alışverişlerdeki ürünler Coca Cola A.Ş’ye ait olan Coca Cola, Coca Cola Light,Coca-Cola Şekersiz, Fanta, Sprite, Schweppes, Damla Minera ürünlerinden olmalıdır. Bunun dışında yapılacak alışverişler kampanyaya katılımı geçersiz kılacaktır. Ancak ilgili ürünlerden 25 TL ya da üzerinde yapılacak alışverişlerin yanında başka ürünler de satın alınırsa bu durum kampanyaya katılım için engel teşkil etmemektedir.
 • Çekilişe katılmak için Money Kart ya da Money Pro Kart, Koç Ailem Money &More, Servis Kart, Positive Kart kullanılması gerekmektedir.
 • İlgili tutar ve üzerinde alışveriş yapıldığında, Money Kart ve çeşitleri kullanılmışsa kampanyaya otomatik olarak katılım sağlanmaktadır.
 • Kampanyaya katılım 27 Ağustos 2020 saat 22.00 tarihine kadardır.
 • Kazanacaklar noter huzurunda 14 Eylül 2020 tarihinde Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. (toplantı salonu) Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cd. 16/1 K8 Zincirlikuyu/ İstanbul adresinde yapılacak çekiliş ile belirlenecektir.
 • Noter çekilişi halka açık olarak yapılacaktır ancak salgın tedbirleri kapsamında gerekli önlemlerin alınması gerektiğinde çekiliş tarihi ertelenmeyecek, seyircisiz çekiliş yapılacaktır. Böyle bir durumda çekilişi izlemek isteyenler için internet üzerinden canlı yayın yapılacaktır.
 • Kazanan talihlilere 6.848,00 TL Değerinde Cannondale Quick 4 Disc Şehir/Tur Bisikleti ve 550,00 TL değerinde Coca-cola 6lt mini buzdolabı ikramiye olarak verilecektir. Bisiklet asıl talihlisi 1 kişi, buzdolabı asıl talihlisi ise 2 kişi olacaktır.
 • Kampanyaya ad, soyadı, iletişim gibi güncel olmayan bilgiler ile katılım yapanların başvuruları değerlendirilmeyecektir. Ödül kazanmaları halinde ikramiyeleri geçersiz sayılacaktır.
 • Kampanya süresi kapsamında satın aldıkları ürünleri iade eden ya da alışverişlerini iptal edenlerin başvuruları iptal edilecektir.
 • Kart bilgisinin güncelliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır.
 • 18 yaşından küçükler çekilişe katılamazlar, katılıp ödül kazanmaları halinde ödülleri geçersiz sayılacaktır.

Yazar Süper Fırsatlar

Güncel fırsatları ve haberleri sizler için derledik yayınladık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tesbihden Önce Hangi Dua Okunur?

Samsung Büyük Galaxy Çekilişi Başladı