in

Mutluluklarına gölge düştü! Eşini aldattığı konuşulan Mert Fırat cephesinden açıklama geldi

2018 yılında görkemli bir düğünle İdil Fırat‘la nikah masasına oturan Mert Fırat, geçtiğimiz sene kasım ayında birinci bebekleri Seyhan Mia’yı kucaklarına aldı. Evliliklerini basından uzak yaşayan çiftin memnunlukları gölge düştü. 27 yaşındaki bir bayan, Mert Fırat ile yasak aşk yaşadığını ileri sürünce toplumsal medya bununla çalkalandı.

HUKUKSAL SÜRECİ BAŞLATIYORLAR

Kısa müddette gündem olan Mert Fırat şahsî toplumsal medya hesabından bir açıklama yapmazken avukatı aracılığıyla basın açıklaması yaptırdı. Avukat Mehmedali Barış Beşli tarafından gönderilen basın açıklamasında şu tabirlere yer verildi:

“Kamuoyunun dikkatine,

Müvekkilim Mert Fırat ile ilgili olarak internet ortamında, toplumsal medyada iki yıldır süregelen sistemli ve sistemli olarak temelsiz suçlamalarla paylaşımlar yapılmaktadır.

Müvekkile ve ailesine karşı yapılan ve sistematik biçimde devam eden temelsiz ithamlar, hakaret ve akınlar ile ilgili, daha evvel de takipçisi, davacısı olduğumuz üzere tekrar bugün de gerekli tüzel süreç İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı nezdinde başlatılmıştır.”

Süper Fırsatlar

Yazar Süper Fırsatlar

Güncel fırsatları ve haberleri sizler için derledik yayınladık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Detoks kampına giren oyuncu Hande Doğandemir, bornozuyla sere serpe poz verdi

Eşiyle farklı konutlarda yaşadığını söyleyen Fazıl Say’a bir çıkış da Zeynep Beşerler’den geldi