in

Müzikçi Ege’nin büyük şansızlığı: Koronavirüse yakalandı, bedeninde kitle tespit edildi, kaldığı otelde yangın çıktı

Yaz Aşkım, Delice Bir Sevda, Hurma Gözlüm, Sevildiğini Bil Kâfi üzere unutulmaz müziklere imza atan Ege, son aylarda büyük bir şanssızlık yaşıyor. Kasım ayında koronavirüse yakalanan ünlü müzikçi, bu defa rutin denetimler için gittiği hastanede mesanesinde kitle tespit edilince büyük bir şok yaşadı. Acil bir operasyonla kitleyi aldıran Ege, artık patolojiden gelecek sonuçları bekliyor.

“PATOLOJİ SONUCU BEKLİYORUM”

Yaşadığı talihsizliklerden sonra Hürriyet’e konuşan Ege, “Genel bir denetim için ultrason çektirdim. Mesanemde büyümeye yatkın bir kitle tespit edildi. Hekimlerim çabucak kitlenin alınması gerektiğini söylediler. Dün bir operasyon geçirdim. Artık büyük bir umutla patoloji sonucunu bekliyorum. Erken teşhisin ne karar değerli olduğunu bir sefer daha anladım”

“HAYATIMDA YENİ BİR SAYFA AÇIYORUM”

Son periyotta dert günler yaşadığı belirten ünlü müzikçi “Koronavirüse yakalandım. Artık de bu sorun çıktı. Sabah da Antaya’da kaldığım otelde küçük bir yangın çıktı. Bela beni kovalıyor ben kaçıyorum. Bu yaşadıklarım hayatın ne kadar hoş olduğunu anlamak için bir fırsat oldu. Artık yeni bir sayfa açıyorum hayatımda” dedi.

Kaynak: Hürriyet

Süper Fırsatlar

Yazar Süper Fırsatlar

Güncel fırsatları ve haberleri sizler için derledik yayınladık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Koronavirüse yakalanan oyuncu Ceren Yılmaz hastaneye kaldırıldı

Fox TV’nin tezli dizisi Baraj final yapıyor