in

Nihal Candan, akına uğrayan kardeşi Bahar Candan’ın son halini paylaştı

Son olarak TV8 ekranlarında yayınlanan Doya Doya Moda programında yarışan Bahar Candan, Uludağ‘da katıldığı bir partide tanımadığı bir erkeğin saldırısına uğradı. Yüzüne kesici bir aletle yara alan Candan’ın yanağına 10 dikiş atıldı. Tedavisi yapılan Candan, hastaneden taburcu edilirken ablası Nihal Candan da bir an olsun yanında ayrılmıyor.

KARDEŞİNİN SON HALİNİ PAYLAŞTI

Toplumsal medya hesabını etkin olarak kullanan Nihal Candan, kız kardeşinin hastane odasında çektiği fotoğrafını paylaşarak “Merak eden herkese teşekkürler. Hakikaten çok makûs bir gece geçirdik ailecek. Şükürler olsun ki kardeşim daha uygun. Dünyada berbatlığın son bulması dileğiyle” dedi.

Öte yandan kardeşinin yaşadıklarını unutması için elinden geleni yaptığını söyleyen Nihal Candan, dün hastaneden taburcu ettirdiği Bahar’ı yemeğe çıkarmayı da ihmal etmedi.

BAHAR’I YARALAYAN NÖBETÇİ MAHKEMEYE ÇIKARILDI

Öte yandan dün Söylemezsem Olmaz programına telefonla bağlanan Nihal Candan, Bahar’a saldıran kişinin tanımadıkları Murat isimli biri olduğunu ve nöbetçi mahkemeye çıkarılarak süreçlerin devam ettiğini söyledi.

Bahar Candan ise yaşadığı olay sonrası Instagram hesabından hiç paylaşım yapmadı.

Atağa uğrayan Bahar Candan hastaneye kaldırıldı
Süper Fırsatlar

Yazar Süper Fırsatlar

Güncel fırsatları ve haberleri sizler için derledik yayınladık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anne olma hayali kuran Hatice, sevgilisinden gebe kaldığı sinyalini verdi

Usta oyuncu Suzan Aksoy, Akrep dizisinin takımına dahil oldu